Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Kalbimdeki Aşkı Sana Vereceğim - Anya SETON

12,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
123-1071
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
658
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2010
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Açıklama
Eksik, Yırtık sayfası yok. Kitap biraz yıpranmış durumdadır.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Bu ürün geldiğinde haber ver
Açıklama

Ürün Açıklaması

-Dünya Savaşı'ndan sonra tarihi kurgu disiplinine hâkim olan, edebiyat alanındaki modalar değişmesine rağmen popülerlikleri 1950'lerin sonlarına kadar devam eden, önde gelen ve çoğu kadın olan yazarlardan biriydi.

  • Savaş sonrası gerçekçi kasvetli, ağır ve çağdaş romanların popülerliği ve deneysel romanlara duyulan heves Seton, Georgette Heyer ve Jean Plaidy gibi yazarların geleneksel çalışmaları, okurlarının bir bölümünü korurken eleştirmenlerin onayını kaybetmeleri anlamına geliyordu. Büyük bir yanılgıyla, eleştirmenler tarihi kurgu ve romantik kurguyu tek ve aynı tür olarak görüyordu ve ikisini de fantastik, gerçek dışı, sadece entelektüel açıdan kendilerini zorlamadan eğlence arayışında olan kadınlar için yazılmış, sonu başından belli aşk hikâyeleri olarak değerlendiriyorlardı. Ama iyi bir tarihi roman, temel kişilikleri empatimize seslenen karakterlerle ve bize geçmişi hatırlatan ikna edici durum ve şartlarla örülür.
  • Bu insanların içinde yaşadıkları toplumdan nasıl etkilendiklerini incelemeyi amaçlayarak tarihi ortamları kullanmak yerine sadece geçmişin hayali görkemine dayanan -uzun fraklar, büyük şapkalar ve bolca tehlike romantik kurgunun tam karşıtıdır. Romantik kurgu, farkı zamanlara ve kültürlere gerçek bir ilgi duymaz hatta en kötü örneklerde hikâyeleri bir boşluk içinde anlatılır. En iyi örneklerse sınırlı sayıda karakter tiplerini kullanır. Bir kadın kahraman (savunmasız, saf ve sevilen); bir kadın hain (insanları kullanan, seksi ve kalpsiz); bir erkek hain (saldırgan, kontrolsüz ve zalim); bir de erkek kahraman (sevilen ama sık sık haksızlığa uğrayan) vardır. Bu kâğıt karakterler önceden yaratılmış tiplerdir; kendi özel deneyimleri, geçmişleri veya toplumları tarafından biçimlendirilmemişlerdir ve mutlu bir sona doğru hikâye boyunca ilerlerken hiçbir şey onları değiştirmez.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
123-1071

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
658
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2010
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Açıklama
Eksik, Yırtık sayfası yok. Kitap biraz yıpranmış durumdadır.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç