Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :

Karınızı Artırmanın 101 Yolu - Steve Pipe

6,00 TL .
Stok Kodu :
107-643
Yayınevi :
Yazar :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dili
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
163
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
Çok iyi durumda
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Kitap Özeti.

Kâr elde etmek kolay değildir. Kârı artırmak ise hiç kolay değildir. Kârın uğraşmak kelimesinden önce geldiği tek yer sözlüklerdir. Bu kitap yaptıkları işin kâr sağlayacağından emin olmak isteyen küçük ve orta boy işletme müdürleri için yazılmıştır.

Bu kitap kâr ile satışı artırmanın ve maliyeti düşürmenin açık yollarını içeren rehberli bir tur niteliğindedir. Bu sayfalarda yer alan 101 yol, binlercesi arasından seçilip bu kitaba dahil edilenlerdir. Bazı fikirler başlangıç niteliği taşır. İşin bu bölümünü biliyor olabilirsiniz. Bazılarını ise neden hiç düşünmediğinizi merak edeceksiniz. Bunların hepsi düşünceyi teşvik edicidir. Bu yollar size şu soruyu sordurur: Şimdi ne yapmalıyız? Bunu daha iyi nasıl yaparız? Ne zaman başlarız?

Kârı artırmak için 8 yeni yol ve 30'dan fazla tümüyle yeni fikir içeren bu ikinci baskımız, günümüz bilgilerini de kapsamaktadır. Birinci baskıyı okuyan okurların yapıcı görüşleri de bu kitaba büyük katkı sağlamıştır. Keskin gözlem ve önerilerinden dolayı Derek Williams'a teşekkür etmeliyim. Onun yardımları olmaksızın bu kitap böylesine faydalı bir esere dönüşmezdi.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-643
Yorumlar
Yorum yazılmamış.

Bir yorum yazın

  • Site ve Sayfa Yeterlilik Puanı:
  • Ürün Puanı:
Basit ve kısa kelimeler kullanarak bu ürünü açıklayın.
Yazarın Diğer Kitapları
Ürün yok
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar

1 TL' ye Çocuk Kitapları...

2 TL' ye Çocuk Kitapları...

  • Kitap okumayan çocuk kalmasın ve çocuklarımızın okuma alışkanlıkları dahada gelişsin diye çocuk kitabı kategorisinde 2 ayrı kampanya hazırladık.