Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Karınızı Artırmanın 101 Yolu - Steve Pipe

14,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
107-643
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
163
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Bu ürün geldiğinde haber ver
Açıklama

Ürün Açıklaması

Kâr elde etmek kolay değildir. Kârı artırmak ise hiç kolay değildir. Kârın uğraşmak kelimesinden önce geldiği tek yer sözlüklerdir. Bu kitap yaptıkları işin kâr sağlayacağından emin olmak isteyen küçük ve orta boy işletme müdürleri için yazılmıştır.

Bu kitap kâr ile satışı artırmanın ve maliyeti düşürmenin açık yollarını içeren rehberli bir tur niteliğindedir. Bu sayfalarda yer alan 101 yol, binlercesi arasından seçilip bu kitaba dahil edilenlerdir. Bazı fikirler başlangıç niteliği taşır. İşin bu bölümünü biliyor olabilirsiniz. Bazılarını ise neden hiç düşünmediğinizi merak edeceksiniz. Bunların hepsi düşünceyi teşvik edicidir. Bu yollar size şu soruyu sordurur: Şimdi ne yapmalıyız? Bunu daha iyi nasıl yaparız? Ne zaman başlarız?

Kârı artırmak için 8 yeni yol ve 30'dan fazla tümüyle yeni fikir içeren bu ikinci baskımız, günümüz bilgilerini de kapsamaktadır. Birinci baskıyı okuyan okurların yapıcı görüşleri de bu kitaba büyük katkı sağlamıştır. Keskin gözlem ve önerilerinden dolayı Derek Williams'a teşekkür etmeliyim. Onun yardımları olmaksızın bu kitap böylesine faydalı bir esere dönüşmezdi.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-643

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
163
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç