Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Kavram - Teori ve Politikalar - Ömer DÖNMEZ

30,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
118-123
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
771
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
3. Baskı
Baskı Yılı
2008
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
 • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
  • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
 • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

 • Değerli Arkadaşlar,
 • Üniversite sonrası kariyer meslekleri sınavlarına hazırlık döneminde, çok zor geçecek bir süreç sizleri beklemektedir. Mesleki sınavlarda başarı, ancak sabırlı bir çalışma ve belli bir birikim sonucunda ortaya çıkmaktadır. Yılmadan ve düzenli bir çalışma sonucunda, zaman zaman hayal kırıklıkları yaşansa da, bir gün mutlaka sonuç alınmaktadır.
 • Meslek sınavlarında başarı için çok çalışmanın yanı sıra sınavlara hazırlanırken doğru kaynaklara çalışmak da son derece önemlidir. Zira son dönemlerde ÖSYM'nin ve kurumların kendi yapmış oldukları sınavlar, doğru kaynak tercihinin önemini ön plana çıkarmaktadır. Bu bağlamda sınavlarda başarıların sağlanması için değişen soru sistemlerine karşı güncelliğini koruyan temel ders kitaplarından faydalanmak gerekir.
 • Sınavlara hazırlanan arkadaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap bulabilmesi amacıyla hazırlamış olduğum KAVRAM-TEORİ ve POLİTİKALAR kitabının üçüncü baskısına hazırlanırken, değişen kanunlar çerçevesinde bir takım düzenlemeler yapılmış, güncelliğini yitiren bilgiler çıkarılmış ve yeni kavramlar kitaba eklenmiştir. Ancak unutmamak gerekir ki bu kitap bilimsel bir çalışma olmaktan çok müfettişlik, denetmenlik, denetçilik ve uzmanlık türündeki kurum sınavlarına yönelik hazırlanmıştır. Kitap, kaynakçada ifade edilen kitaplardan ve internet sitelerinden faydalanılmak suretiyle hazırlanan derleme bir kitaptır. Hukuk, iktisat, maliye ve muhasebe ana bölümleri altında her alan kendi içerisinde değerlendirmeye alınarak gerekli görülen konular öz bir biçimde okuyucunun bilgisine sunulmuştur. Kitabın alfabetik bir dizinle verilmesi ise konulara ulaşma noktasında okuyucuya kolaylık sağlamak için düşünülmüştür.
 • Meslek sınavlarına hazırlanan adayların, KPSS ve kurumların açtıkları test sınavlarına yönelik faydalanabileceği birçok kaynak bulunmasına rağmen klasik ve sözlü sınavlarda faydalanabilecekleri kaynaklarda sıkıntı yaşanmaktadır. Bu yüzden kitap hazırlanırken, özellikle mülakat ve yazılı sınavlar aşamasında hissedilen boşluğun doldurulması amaçlanmış ve sınavlara hazırlanacak olan arkadaşlara yardımcı olacak bir eser oluşturmaya özen gösterilmiştir.
 • Üçüncü baskıya hazırlanmanın heyecanıyla, sizlere bu kitabın yayınlanmasını ve ulaştırılmasını üstlenen Gazi Kitabevi sahipleri Mehmet ve Suavi Sarı'ya, desteğini esirgemeyen aileme ve meslektaşlarıma ve kitabın baskıya hazırlanmasında titiz çalışmalarından dolayı Yusuf Özalp'e ve Ayşe Yağmur Kızıl ateşe teşekkürlerimi bir borç bilirim.
 • Umarım elinizde bulunan bu kitap ihtiyaçlarınıza cevap verir ve başarıya ulaşırsınız. Bundan sonraki baskılarda da görüşmek dileğiyle...
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
118-123

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
771
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
3. Baskı
Baskı Yılı
2008
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç