Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Kehanet - Sue Ann JAFFARIAN

20,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
110-0251
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
331
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Madison, Los Angeles'a taşınalı daha iki sene bile olmadan, kendini ormanlık bir bölgede yüzüstü yatarken bulmuştu. Üstü başı parçalanmış ve elleri de yapışkan bir bantla bağlanmıştı. Ağzındaki kirli bez parçası çığlıklarını boğuyordu. Korku bitkin bedeninde tırtıklı kenarıyla yırtarak ve kazıyarak dolaşırken, Madison gidip gelen aklının kontrolünü elinde tutmaya çalıştı. Kullanabileceği başka bir silahı yoktu. Başını hafifçe yana çevirince, yüzündeki kesiklere ve morluklara batan çam iğnelerinin ve çakıl taşlarının acısı kısa bir an için Madison'ın aklını başına getirdi. Bobby Piper, arabadan sürükleyerek çıkartırken onu adamakıllı hırpalamıştı. Adam kızı dövdükten ve kıyafetlerini parçaladıktan sonra durmuş ve arkasını dönmüştü, aklına bir şey geldiği için tereddüt ediyordu sanki. Oysa bir saat kadar önce, Madison'ı çalıştığı lokantanın önündeki otoparktan kaçırırken böyle bir tereddüt yaşamamıştı.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
110-0251

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
331
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç