Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Kimsesiz Çocuk - Hector Malot

13,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
94-254
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
345
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Açıklama
Kartok kapakta karalamalar var. iç kısımlar temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var
Açıklama

Ürün Açıklaması

Dünya önümde açıktı ve ben adımlarımı, keyfime göre, kuzeye, güneye, doğuya ya da batıya doğru atabilirdim artık.

Yalnızca bir çocuktum ve kendimin efendisiydim! Ne yazık! benim durumumda, üzüntü verici olan şey de buydu.

Ne kadar çok çocuk içinden: «Ah! istediğimi yapabil. şeydim; özgür olsaydım; kendimin efendisi olsaydım!» der, ne kadar çoğu da, bu özgürlüğe... saçmalıklar yapma özgürlüğüne kavuşacağı mutlu güne sabırsızlıkla can atar!

Ben ise kendi kendime: «Ah! bana öğüt verecek, beni yönlendirecek bir kimsem olsa!» diyordum.

Benimle bu çocuklar arasında korkunç bir fark olduğundan bu. Bu çocuklar yaramazlık yapsalar, düştükleri zaman, kendilerine el uzatacak, yerdelerse kaldıracak birileri olurdu. Oysa, benim kimsem yoktu; düşsem, aşağıya kadar yuvarlanırdım ve oraya varınca, eğer bir tarafım kırılmamışsa, ayağa tek başıma kalkmam gerekirdi. Ve pekâla bir tarafımı kıracağırnı anlayacak kadar da deneyimim vardı. Küçük yaşta olmama rağmen, benim yaşımdaki çocukların genellikle olduğundan daha sakınımlı, daha dikkatli olacak kadar felâketle karşılaşmıştım. Bu, bana çok pahalıya patlayan bir üstünlüktü, Bu nedenle, önümde açılan yola atılmadan önce, şu son yıllarda, benim için bir baba olan kişiyi görmeye gitmeyi istedim. Catherine hala, ona veda etmek için beni çocuklarla birlikte yanına almadıysa da, ben kendim onu kucaklamaya pekâlâ gidebilirdim, gitmeliydim. Borçlular hapisanesine hiç gitmediğim halde, bu. alacağımdan emin olacak kadar ondan söz edildiğini duymuştum şu son zamanlarda. Çok iyi bildiğim Maddelerine yolunu izleyecek, orada yolumu soracaktım. Catherine hala 'ile çocuklar babayı görebildiklerine göre benim de görmeme izin verirlerdi elbette. Ben de onun çocuğuydum, daha doğrusu bir zamanlar çocuğu idim ve beni sevmişti.

Bütün Paris'i peşimde Capi ile geçmeye cesaret ede. medim. Kentteki polisler bana soru sorsalar, onlara ne yanıt verecektim? Deneyimle, duyduğum korkuların en büyüğü, polis korkusuydu. Toulouse'u unutmamış tına. Capi'yi bir iple bağladımki, bu, bilgili ve iyi yetiştirilmiş köpeğin onurunu hemencecik kırdı sanki sonra, onu tasmasından tutup Clichy hapishanesine doğru ikimiz birlikte yola çıktık.

Bu dünyada üzücü şeyler vardır; bunların görüntüsü insanı korkunç düşüncelere götürür. Bir hapishane kapısından daha çirkin, daha üzücü birşey tanımıyor Clichy hapisanesine girme cesaretini göstermezden önce, sanki beni içerde tutacaklarından ve üzerime tekrar kapanan kapının, bu korkunç kapının sanki tekrar açılmayacağından korkuyormuşum gibi, bir süre bekledim.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
94-254

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
345
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Açıklama
Kartok kapakta karalamalar var. iç kısımlar temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç