Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Kırmızı Bisiklet - Can DÜNDAR

15,90 TL Vergisiz
Stok Kodu :
58-700
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
169
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Sayısı Farklılık Gösterebilir
Baskı Yılı
2005
Baskı Yeri
İstanbul
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
 • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
  • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
 • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

 • Ve ben, aslinda harfiyen hairlayarak dünün bol vakitlerini, doyumsuz sohbetlerini, telassiz saatlerini, saadeti hüzünle yogurarak geçtim ihtiyar adamin süzgecinden...
 • Ben onu gemleyemedim, o demledi beni...
 • Olgunlastim; basarak üzerine birikmis bütün yirtik takvim yapraklarinin, yillar yil ayni çemberde dolanmaktan basi dönmüs akrep ve yelkovanlarin, o incecik delikten biteviye süzülmüs kumlarin, evine gire ika ötmekten sesi kisilmis yorgun guguk kuslannin, batmis onca günesin, panildamis bunca ay isiginin, hilalin ve fecrin, ugruna savasilmis, yokluuna alisilmis dostlarin, birbirine karisarak yanip sönen kahkahalarla gözyaslarinin, yazilmis yazilamamis bunca satirin, tutulmus tutulamamis onca sözün, dediklerimin, diyemediklerimin, bir an önce bitmesini istedigim veya hiç bitmesin diye dualar ettigim anlarin, kosuda çabuk yorulanlann ya da kosmaya hiç niyeti olmayanlarin, sevaplanmin, günahlarimin, hatalarmin...
 • ... süzüldüm imbiginden...
 • Pistim, o ihtiyarin dergâhinda...
 • Babamin ogluydum eskiden...
 • Oglumun babas oluverdim birden...
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
58-700

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
169
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Sayısı Farklılık Gösterebilir
Baskı Yılı
2005
Baskı Yeri
İstanbul
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç