Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Kutsal Kitap Anlayışı, Yahudilik Hıristiyanlık ve İslam örneği - Mehmet Alparslan KÜÇÜK

46,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
107-768

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
176
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Kutsal Kitap Anlayışı

Geçmişte varolmuş ve günümüzde de var olan her dinin bir "kutsal metni/kitabı" bulunmaktadır. Bu kitaplar/metinler, dinî anlayışların ve uygulamaların dayanak noktasını oluşturmaktadır. Kutsal kitaplar / metinler, dinlerin temelini, her türlü dinî anlayış ve uygulamanın çıkış noktasını teşkil etmektedir. Bu özellikleri nedeniyle kutsal metinlerin iyi anlaşılması gerekmektedir.

Kutsal Kitapların / Metinlerin iyi ve doğru anlaşılması, dinî anlayışların da tam olarak anlaşılması demektir. Kutsal Metinlerin/Kitapların önemine rağmen ülkemizde, "Kutsal Kitap Anlayışı”nı karşılaştırmalı bir biçihıde ele alan akademik çalışmalara rastlanmamaktadır.

Bu çalışma; diyalogun ön plâna çıktığı bir dönemde, dünyamın en çok bilinen ve birbirleriyle yakın ilişkisi olan dinleri, kendi ilk kaynaklarından tanıma imkâm verecektir. Karşılıklı olarak dinleri tanıma ise bu dinlerin mensupları arasında daha sağlıklı ve samimi ilişkilerin oluşmasını sağlayacaktır.

Kutsal Kitap Anlayışı isimli bu eser; bu noktada da, Dinler Tarihine, Türk Bilim Tarihine, Kültür Tarihine; Türk Milleti'nin / Türk Kamuoyu'nun "Dini inanış / AnIayış Kültürü”ne ve başka dinlere mensup insanların birbirini anlamasına katkı sağlayacaktır.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-768

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
176
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç