Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Madame CURİE - Mebrure Sami KORAY (1945 Baskısı)

41,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
122-605
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
427
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
1945
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 6
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Geçenlerde, iki tanımmış muharrirle görüşürken, adına aşk» kelimesi katıltıveren kitapların, daha büyük bir okuyucu topluluğunu çekmekte olduğu söylendi.
  • Bu, çağımızı üzen bir hal olmakla beraber, doğrudur da.
  • Yalnız bunun yanı sıra «Madame Curien gibi, değil isminde, mevzuun. da bile aşka büyük bir yer ayırmayan bir eserin, böyle kısa bir zaman içinde ikinci defa basılışını görmek de, gençlik ve kültür bakımından içlerimizi ümitle dolduran mutlu bir hâdisedir.
  • Tabi Bay Remzi Bengi, bir kaç gün evvel, Madame Curie'nin ikinci, Ananın dördüncü basılışına hazırlandığını, bu vesile ile de benden birkaç satır istediğini söylediği zaman, Madame Curie gibi derin bir eserin sevilmiş, tutulmuş olmasını görmekle pek sevindim.
  • Söyleyeceğim yegâne şey, bu tarz bir eseri çabucak ikinci baskısına eriştirmek hususunda bize yardım etmiş olan bütün okuyucularıma, eserin ruhu. gayesi namina tahassüslerimi; teşekkürlerimi tekrarlamak olacaktır.
  • 20 Mart 1946 MEBRURE S. KORAY
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
122-605

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
427
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
1945
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 6
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç