Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Müftüoğlu Ahmed Hikmet - Dr. Fethi TEVETOĞLU

19,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
98-0098
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
228
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

1951 yılında Milli Eğitim Bakanlığı'nca bastırılan (Büyük Türkçü Müftüoğlu Ahmed Hikmet) adlı eserimize yazdığı önsözde rahmetli Tevfik İleri şöyle demektedir :

«Milletleri millet yapan ve insanlık âlemindeki yerlerini belirleyen değerlerin başında, kendilerine mahsus kültür değerlerinin bütünü gelmektedir. Bu değerlerin zaman boyunca devamı ve gelişmesi için her şeyden önce nesiller arasındaki kültür bağlarının kopmaması gereklidir. Kısaca şunu belirtmek isteriz ki, bu bağlantı geçmişle ilginin devâmını zorunlu kılmada beraber, dünün aynen yaşaması manasına da alınamaz. Bu bağlantı, her nesle, kültür değerlerini kendinden önceki neslin ulaştırdığı yerden daha ileriye, daha yeniye götürmek imkânını sağlayacaktır.»

Bu düşünce ve inançladır ki, bugünkü Türk gençlerinin geçmişteki kültür değerleriyle bağlılığını sağlamak ve korumak amacıyla bugün de Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın yayımlamayı plânladığı bu yarar11 kitaplar dizisine şu elinizdeki eserimizle katkıda bulunmak, bize derin bir mutluluk vermektedir.

1937 yılından beri üzerinde çalıştığım Müftüoğlu Ahmed Hikmet Bey hakkında 1951 yılında yayımlanan ilk kitabımız için şunları yazmıştık.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
98-0098

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
228
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç