Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Nasıl Bir Yönetim - Dr Veysi ERKEN

20,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
107-756
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
149
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
3. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

İki insanın bir amaç doğrultusunda belirlenmiş hedefleri gerçekleştirmek üzere otlak olarak bir faaliyeti gerçekleştirme çabasına girdikleri yerde "yönetim” olgusunun varlığı kaçınılmazdır. Yönetim olgusu için çerçevesi belirlenmiş bir teşkilata değil, yöneten yönetilene ihtiyaç söz konusudur. Dolayısıyla her yönetim olgusunda çerçevesi ve şekli belirlenmiş teşkilattan önce "yöneten” ve "yönetilen”ler bulunur. Bu kaçınılmaz bir durumdur.

Yöneten ve yönetilenden sonra yönetim olgusu için teşkilat yapılanması gündeme gelir.

Yönetim olgusunun sağlıklı işleyişi için gerekli olduğuna inanılan örgütlerde benimsenen ilkeler, yazılı hale getirilen kurallar, yazılı olmayan kurallar, oluşturulan mevki ve makamlar ve bunlardan da önemli mevki ve makamlara kurulanlann tutum ve tavırları yönetimin niteliğine damgasını vurur. Örgütlerdeki demokratik, bürokratik, otokratik gibi nitelemeler hem yönetimin, hem de yöneticinin niteliğinin anlamlandınlmasında kullanılır.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-756

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
149
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
3. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç