Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

O Kız - Cecily von ZİEGESAR

16,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
123-1104
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
266
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2007
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
 • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
  • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
 • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

 • Her genç kız İo kız' olmayı hayal eder,
 • Ve sadece bazıları 'o kızdır,
 • Bir kız, bir 'it-girltj bir 'o kızı olmak için ne kadar ileri gidebilir dersiniz.. ,
 • LİS'GÜNLERİNİ Hiç UNUTMAYAN HERKESE VE TÜM LİSELİLERE
 • *Dedikoducu Kız Serisi"nin kimselere benzemeyen ve sonradan açılan güzeli Jenny, "it-girl Serisi"nin esas kızı olarak karşımızda ve çok fena fırtınalar estirecek gibi görünüyor, Çünkü Jenny, sofistike bir şehir kızı olarak geldiği yeni yatılı okulunda 10 kızı olmayı kafaya koymuş bulunuyor. Üstelik kendisiyle ilgili dedikodu fırtınasını da daha kasabaya adım attığı anda, kazara da olsa, bizat kendisi başlatıyor.
 • Yeni Jenny ve Eski Jenny olarak iki döneme ayırdığı yaşamında, Yeni Jennylden çok ama çok iddialı bir kız yaratmak niyetiyle seçkin tiplerin takıldığı okul ortamına bodoslama dalıyor, Fakat oda arkadaşları öyle iki cadı ki, Yeni Jennylyi skandallarla bezenmiş günler bekliyor, Ve aşk, o da, tüm olana bitene rağmen Jennyli bulmak da gecikmiyor,
 • Arkadaşlar, müdürler, öğretmenler, yatakhane sorumluları, disiplin kurulları, danışmanlar + kızlar ve erkekler!
 • Buyurun, deriz biz!
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
123-1104

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
266
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2007
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç