Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Objektif - 7 - Eğitim, Gençlik, Üniversite - Peyami SAFA

24,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
94-0065
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
12.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
318
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

SPORUN DOSTLARI VE DÜŞMANLARI Sporun taraftarlarım ve aleyhtarlarım dinleyiniz, ikisine de hak vereceğiniz gelir. Çünkü yalan gibi hakikat de iki yüzlüdür: Het gündüzün bir gecesi var; güne aydınlık diyenler de haklıdır, karanlık diyenler de.

Taraftarları dinleyelim. Onlar mens sana in corpore prensipinden hareket ederler. Sağlam vücutta sağlam akıl demektir bu. İnsan yalnız beynile düşünmez. Fikirlerinde sinirlerinin; midesinin, karaciğerinin, barsaklarının, her uzvunun tesiri vardır. Öfkeli adamın gözlerile realite arasına ihtirasın perdesi enerjisinide bozuk adamın mantığı da bozuktur; korku nasıl safra ifrazım Çoğaltıyorsa karaciğerin fena işlemesi de iradeyi gevşetir, zekâyı hırpalar, hareket ve düşünce hamlesini kırar. Yalnız beynimizle değil, topuğumuzla, diz kapağımızla, Yüreğimizle, akciğerimizle, nefes borularımızla da düşünüyoruz. Beyin vücut makinesinin bir parçasıdır. Bu makine fena işlerse beyin nasıl iyi çalışabilir.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
94-0065

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
12.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
318
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç