Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

PEYGAMBERİMİZİN HAYATI - Siret'ün nebi - Mevlana Muhammed ALİ

9,00 TL Vergisiz
Stok Kodu :
107-735
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
369
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Bu ürün geldiğinde haber ver
Açıklama

Ürün Açıklaması

Hiç bir işe küçümseyen gözle bakmazdı. Bu günkü işini yarına bırakmazdı. Mescid-i Nebevi'nin yapılışında, Ashab'la birlikte çalışmıştı. Medine'nin etrafına, Ahzab Muharebesinde savunma maksadıyla, hendek kazıldığında, O da bu kazma ameliyesine iştirak etmişti. Kendi evi ve kom, şularının evi için çarşıdan alınacakları alır, bizzat kendisi taşırdı. Özet olarak şöyle demek çok yerindedir :

Resûl-ü Ekrem Efendimiz, Peygamberlik ve Başkanlık vazifelerini yüklendiği halde, hiç bir işi yapmaktan çekinmezdi. Böylelikle Peygamberimiz, bir insan tarafından yapılacak işlerin, onun makam ve mevkiini ölç. mek için bir ölçü teşkil etmediğini göstermek istemiştir. Bir insanın doğruluğu ve başkalarına muamele tarzıdır ki, onun asil bir kişi olup olmadığını gösterir. Bir çiftçi, bir oduncu bir Sucu, bir zengin, bir tüccar veya fakir v.b., yüksek derecede bir memur veya asker kadar, İslâm Cema. atının muhterem bir parçasıdır..

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-735

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
369
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç