Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Rüzgarlı Tepeler - Ömer YERLİKAYA

60,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
108-1177
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
676
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2005
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Açıklama
İmzalı ve İthaflı
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • "Rüzgârlar ıslık çalardı vadide. Giderek artan, çoğalan, büyüyen uğultulara dönüşürdü bu ıslıklar. Coşkulu sevdalar yükselir arkasından. Dağlardan gelen çam kokusuna, sakız kokusuna karışırdı, sevdanın kokusu.
  • Gücünü dağlardan alan ırmak gibidir Rüzgârlı Tepeler. Coşkuludur. Yol olur akar gönüllere, yol olur dağlara çıkar. Bir tutku olur dağların tepelerinde. Gece çöker, ay olur, yıldız olur, gün doğar, gün olur güneş olur. Meltem olur eser, dağlardan vadiye. Ağacın, otun, çimenin, toprağın, böceğin kokusunu yayar. Kuş seslerini getirir durmadan. Bir sevda olur, bir mutluluk yayılır vadiye. Bir hicran olur hüzün verir arkasından. Büyümez hüzünler vadide, ıslıklayan rüzgarlarda dağılır yok olur. Bir yağız at olur şaha kalkar, yeleleri savrulur rüzgârda. Bir kırbaç olur şaklar akşamın alaca karanlığında. Bir pus olur dağlarda, giderek büyür sis olur, bulut olur. Vadinin yamaçlarına dağılır. Keser tepeleri aynı seviyede. Kuzeyden rüzgârlar eser, dağıtır pusu. Bir güneş doğar Saçınkan'ın, Genyan'ın tepelerinde, ışık olur yayılır vadiye. Tepelerin gölgeleri uzar, kuzeye vadinin üzerine düşer. Kara gölgeler yayılır nehirin üzerine. Gölgelerde akar Çoruh. Yükseldikçe yaşlı, mor. kayalarda yansıyan güneş, dönerek vadiye yayılır. Bazen yeşil, mavi, zümrüt bazen toprak renginde akar; bazen sakin, durgun, coşkulu, köpüklüdür akışı. Üzerinde gümüşi pırıltıları hiç eksilmez...
  • Tutkulu insanların tutkulu hikayesidir Rüzgârlı Tepeler..."
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
108-1177

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
676
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2005
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Açıklama
İmzalı ve İthaflı
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç