Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Sabah Pırıltıları - İpek ONGUN

19,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
87-1550
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
205
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2001
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Açıklama
Karton Kapakta yıpranmalar var. İç sayfalar temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Sabah Pırıltıları - Kitap Açıklaması

  • Bilindiği gibi bu sözcükler Amerikalı zenci lider Martin Luther King'e ait.
  • Küçük ya da büyük herkesin bir hayali vardır. Benim de kendimce bir hayalim var. Şöyle anlatmaya çalışayım: Bizler, aileler olarak çocuklarımıza doğru bildiklerimizi öğretiyoruz. Okulda da öğretmenleri onları çeşitli konularda bilgilendiriyorlar.
  • Ama "hayat" hakkında ne biz, ne de öğretmenleri onları aydınlatmıyoruz. Gerçekten işlerine yarayacak konuları ele alıp tartışmıyoruz. Kendi gençliğimizden bu yana yapageldiğimiz hatalarımızı, yanlışlarımızı ve ödediğimiz bedelleri onlara anlatmıyor, bu yaşadıklarımızdan çıkardığımız dersleri gençlere aktarmıyoruz. Yaşadıklarımızla kurduğumuz sentezleri, bilgece öneriler olarak onlara sunmuyoruz. Hayatı yaşanası kılan güzelliklere, küçük mutluluklara, yani yaşama kültürüne, yaşama sevinci ve bilincine onları uyandırmıyoruz.
  • Bir an durup düşünün, bana hak vereceksiniz.
  • Oysa Antik Çağ'da yaşayan Sokrat öğrencileriyle bahçelerde gezerken, soru üstüne soru yağdırarak onları "düşünmeyen zorlar, hayat ve çeşitli kavramları bıkmadan usanmadan tartışırmış. işte benim hayalim bu örnekten kaynaklanıyor. Asırlar önce uygulanan bu etkin eğitim biçimi neden bugün de üniversitelerde, hatta hatta liselerde uygulanmasın?
  • Neden olmasın?
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
87-1550

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
205
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2001
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Açıklama
Karton Kapakta yıpranmalar var. İç sayfalar temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç