Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Safir - Müjde Albayrak LEMARİZ

21,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
123-1109
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
437
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2007
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Açıklama
Karton Kapakta Kırılmalar var
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • O iri bir adamdı, hem de her zerresiyle. Genç kızın ona bakabilmek ve savaşların en derin izini taşıdığı yüzünü görebilmek için boynunu geriye bükmesi gerekiyordu ama cesareti yoktu. Cılız bileklerini ince parmaklarıyla ovuşturarak kendine bir kaçış yolu bulacağım söyleyip teskin etmeye çalıştıysa da, esas korkutucu olan bu değildi. Burada sunakta durmuş, kocası olacak bu vahşi adama bakmaya bile cesaret edemezken, onu neyin dehşete düşürdüğünü çok iyi biliyordu Evangeline; o kafa Koparan Brian'dı.
  • Katıldığı neredeyse milat kadar eski ve hayli fazla savaşlar boyunca, karşılaştığı hiçbir düşman kafasını bedeninin üzerinde tutamamıştı. Tamam, biraz abartıyor olabilirdi; milat kadar eski değilse bile, söylenene göre on iki yaşından beri savaş alanlarındaydı.
  • Her efsane tek bir noktaya varıyordu; onu sinirlendiren biri olduğunda, gözlerinin içine bakmak dahi buna dâhildi, kafasını büyük bir keyifle keser ya da çıplak elleriyle kemiklerinden ayırarak kopartırdı. Bir defasında, Brian'a sarayda hizmet etmiş oda hizmetçilerinden birinin diğerlerine anlattıklarına kulak misafiri olmuştu. Koparttığı kafaların saç derilerini yüzerek kendine bir heybe yaptığını söylemiş ve neredeyse diğerlerinin gözü önünde fenalaşmıştı.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
123-1109

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
437
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2007
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Açıklama
Karton Kapakta Kırılmalar var
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç