Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Şairler ve Yazarlar - Arif Hikmet PAR

18,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
92-0072
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
275
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

- Hikâyeci. İlköğrenimini Adapazarı'nda Rehber-i Terakki adlı özel okulda yaptı. •«1921» Bursa Lisesi'ni bitirdi. Fransa'nın Grenoble kentinde üç yıl kaldı. 1933'de yurda döndü. Birçok işlere girdi ama hiçbirinde temelli calışmadı. 'l(Halıcıoğlu Ermeni Yetim Mektebi Türkçe grubu öğretmenliği, Haber gazetesinde adliye muhabirliği vb. 1942 yılından sonra tümüyle serbest bir hayat yaşadı. 1948'de karaciğerinden rahatsız olduğu anlaşıl. dl .Siroz hastalığı onun ruhunda yıkıcı ve olumsuz bir etki yaptı. ömrünün son beş altı yılı karamsarlık için. de geçti. 1954 yılı 11 Mayısında öldü.

- Sait Faik'in sanat ve edebiyatla ilgisi 1928 yılında Önce şiirler yazdı. İlk hikâyesi «Mendil» dir. Ünü İkinci Dünya Savaşından sonra arttı. En verimli yılları (1948-1954) arasıdır. Hikâyelerinden bir çoğu yabancı dillere çevrildi. Kendisine 1953 yılında Amerika'daki Mark Twain Demeği fahri üyeliği verildi. Ölümünden sonra sürekli oturduğu Burgaz adasındaki evi, Sait Faik Mü72şi haline getirildiği gibi her yıl yayınlanacak en iyi hikâye kitabına verilmek üzere bir Sait Faik Armağanı Fonu kuruldu.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
92-0072

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
275
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç