Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Sanayi Ötesi Çağı Özdevinim Toplumu - Genişletilmiş ve Gözden Geçirilmiş 2. Baskı - İhsan Delilbaşı, Y. Murat Güztoklusu

21,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
113-966

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
104
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

1992 yılının sonlarına doğru, ülkesini seven, inançlı, deneyimli kişilerden oluşan bir çekirdek kadroyla, Esenlik Sokak 11/2'de başlattığımlz gönüllü çalışmalar, zaman içinde grup üyelerinin kişisel çabalarının da ötesinde- kendi dinamiğini oluşturan bir harekete dönüştü.

Adını sokağımızdan alan, Tsenlik Toplantılan'hda, akademisyenler, bürokrat kökenliler, iş adamları, bir başka deyişle üniversite, kamu ve özel kesim mensupları taşıdıkları heyecan ve sorumluluk duygularıyla biraraya geliyorlar ve bu toplantılarda, ülke gündemini işgal eden sorunları uzmanlarından dinleyerek ve kendi değerli birikimlerini de ortaya koyarak, çözüm üretebilme çabalarını sürdürüyorlardı. Söyleşilerimiz giderek daha sistematik ve periyodik hale gelirken, grubumuz da düzenli katılımlarla büyümekteydi. Bu büyümeyle birlikte, Esenlik Gmbu çalışmalarını bir vakıf çatısı altında örgütlemeye karar verdik. Böylelikle kuruluş çaişmaları başlatılan TESAV (Toplumsal, Ekonomik, Siyasal Araştırmalar Vakfı) 22.12.1993 tarihinde tüzel kişilik kazanmış oldu.

Vakıf olarak amacımız, toplumumuzda varolan kadro ve bilgi birikiminden yararlanarak toplumsal, ekonomik, siyasal alanlarda ülke sorunlarını ve çözüm yollarını araştırmak, in- celemek ve varılan sonuçları toplumun hizmetine sunmaktır.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
113-966

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
104
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç