Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :

Sanayi Ötesi Çağı Özdevinim Toplumu - Genişletilmiş ve Gözden Geçirilmiş 2. Baskı - İhsan Delilbaşı, Y. Murat Güztoklusu

6,90 TL .
Stok Kodu :
113-966

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dili
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
104
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Kondisyon
Çok iyi durumda
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Kitap Özeti.

1992 yılının sonlarına doğru, ülkesini seven, inançlı, deneyimli kişilerden oluşan bir çekirdek kadroyla, Esenlik Sokak 11/2'de başlattığımlz gönüllü çalışmalar, zaman içinde grup üyelerinin kişisel çabalarının da ötesinde- kendi dinamiğini oluşturan bir harekete dönüştü.

Adını sokağımızdan alan, Tsenlik Toplantılan'hda, akademisyenler, bürokrat kökenliler, iş adamları, bir başka deyişle üniversite, kamu ve özel kesim mensupları taşıdıkları heyecan ve sorumluluk duygularıyla biraraya geliyorlar ve bu toplantılarda, ülke gündemini işgal eden sorunları uzmanlarından dinleyerek ve kendi değerli birikimlerini de ortaya koyarak, çözüm üretebilme çabalarını sürdürüyorlardı. Söyleşilerimiz giderek daha sistematik ve periyodik hale gelirken, grubumuz da düzenli katılımlarla büyümekteydi. Bu büyümeyle birlikte, Esenlik Gmbu çalışmalarını bir vakıf çatısı altında örgütlemeye karar verdik. Böylelikle kuruluş çaişmaları başlatılan TESAV (Toplumsal, Ekonomik, Siyasal Araştırmalar Vakfı) 22.12.1993 tarihinde tüzel kişilik kazanmış oldu.

Vakıf olarak amacımız, toplumumuzda varolan kadro ve bilgi birikiminden yararlanarak toplumsal, ekonomik, siyasal alanlarda ülke sorunlarını ve çözüm yollarını araştırmak, in- celemek ve varılan sonuçları toplumun hizmetine sunmaktır.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
113-966
Yorumlar
Yorum yazılmamış.

Bir yorum yazın

  • Site ve Sayfa Yeterlilik Puanı:
  • Ürün Puanı:
Basit ve kısa kelimeler kullanarak bu ürünü açıklayın.
Yazarın Diğer Kitapları
Ürün yok
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar

1 TL' ye Çocuk Kitapları...

2 TL' ye Çocuk Kitapları...

  • Kitap okumayan çocuk kalmasın ve çocuklarımızın okuma alışkanlıkları dahada gelişsin diye çocuk kitabı kategorisinde 2 ayrı kampanya hazırladık.