Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Savaş ve Barış, 2.Cilt - TOLSTOY

21,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
95-0042
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
11 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
429
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Yedi' yıllık bir çalışmanın ürünü olan Savaş ve Barış, Lev Tolstoy'un üç dev eserinin ilkidir. Yazar romanında tarihte savaş ve savaşın aktörleri konusunda kendine özgü kavrayışını sergiler: Tolstoy: kendisinin de mensubu olduğu çarlık Rusya'sı aristokrasisinin zaaf ve çelişkilerini, Rus halkının bakış açısından ele alır. O,' bu sınıfın hem içinde hem dışındadır, Savaşın yıkımlarını, soylu sınıfın geçirdiği sarsıntıyla bağlantılı. olarak sunarken, tarih birey ilişkisinde; bireye hep acıların düştüğünü söyler. Ona göre, "'İnsan Tanrı'ya inanmıyorsa bu acılara katlaması olanaksızdır." Tarih ve savaşlarla inanç evrenini karşı karşıya getiren bu anla ş, bu roman bitirdikten sonra ilk ve en derin bunalı yaşayacak olan Tolstoy'un kendi bölünmüş dünyasının da bir yansımasıdır.
  • Savaş ve Barış: Lev Tolstoy'un tarih ve sav aktörleri konusundaki, çok tartışılan görüşlerini yansıtıyor,
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
95-0042

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
11 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
429
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç