Sipariş ve Taşımacılık

Siparişleriniz ülke geneli, merkez il ve ilçelere sabit kargo ücreti anlaşmlı kargo fiyatı geçerlidir., 

- Kargo Firması Aras Kargo'dur - Tüm Türkiye'ye Sabit kargo ücreti 5,90 Tl dir 

- Ürün fiyatı 100 TL yi geçen alışverişlerinizde kargo ücreti alınmayacakdır ücretsiz kargo olarak gelecektir. 

- Ürün iadelerinde yine Kargo Firması olarak - Aras Kargo - Anlaşma kodu :1912948851148 - Ünvan : İMZA SANAL MAĞAZACILIK BİLİŞİM VE KİTAP  olarak Kargolanmalıdır.

- Eğer Kargo ücretini siz ödeyip gönderecekseniz Murat Sezgin ÖZTÜRK - Adres : Akpınar Mahaleesi 858 cadde 9-A - Çankaya /  Ankara - Pk 06460 - Tel : 0532 472 50 19 Adresine gönderebilirainiz.

Kargo ve Teslimat

Ürün iade veya değişimlerde, ürün ile ilgili teknik veya fiziksel hasarlar göndericiden kaynaklı hata veya sorun olmadığı sürece iade kargo ücreti gönderen kişiye aittir. Satın aldığınız ürünlerin Kargo paketlerini kargo firması veya görevlisi yanında görsel olarak kontrol ediniz. paketi zarar görmüş, delinmiş, yırtılmış veya ıslanmış olan ürünleri teslim almayınız tutanak tutturarak geri iade ediniz. Ürünü teslim aldığınızda faturasını ve tüm aksesuar veya apatarlarının tam olduğunu kontrol ederek eksik ve yanlışlık olmadığından emin olunuz. Kargo tutanağı olmayan zarar görmüş ürünler geri iadesi mümkün olmayacaktır

Kargo Ücretleri ödeme

Anlaşmalı sabit Kargo ücreti ödeme esnasında en son olarak fiyatın üzerine eklenerek kredi kartınızdan tahsil edilecektedir. Bu sayede kargo size ulaştığında herhangi bir süpriz kargo ücreti ile karşılaşmayacak ve kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Dikkat edilmesi gerekenler.

Kapıda ödemeli / Kapıda Kredi Kartı ile Ödemeli seçenekleri ile satın aldığınız ürünlerde Kargo ücretini öderken mutlaka kargo firmasının ödeme faturasını isteyin ve faturadaki taşıma ücretinden başka bir ücret ödemeyin. kargo ve taşımacılıkta Aklınızı takılan tüm detay ve problemler için bizimle veya seçtiğiniz kargo firması müşteri temsilciliği ile iletişime geçebilirsiniz tüm bu bilgilere ana sayfa altında iletişim bilgileri bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder Keyifli alışverişler dileriz

İmza Sanal Mağazacılık Paz ve Tic

İştirakidir

arrow_upward