Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Seçilmiş, Kitap Kılıç ve Madalyon - Gökhan BİÇER

13,30 TL .
Stok'tan Teslim Aynı gün kargo (Saat 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerli)
Stok Kodu :
123-941
Eser Sahibi :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
350
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
3. Baskı
Baskı Yılı
2014
Kondisyon
İyi durumda
Açıklama
Karton Kapakta Kırılmalar var
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Ürün Açıklaması:

  • O gün yine farklı yolu kullanarak işe gidip gelmişti, aslında bir süre önce bu yolu kullanmaya başlamıştı. Her zamanki yolu değildi anlayacağınız. Bu yolu neden mi kullanmaya başladı? İşte o kısmı yani bana anlatılanlar şöyle:
  • "Yine işten döndüğüm, sıradan bir gündü. Her zaman kullandığım, günün yorgunluğuyla birlikte düşüncelere dalmış, gözü kapalı gidecek kadar iyi bildiğim yolda ilerliyordum. Birkaç sokak böyle yürümeye devam ettim. Sonra uzaktan gelen bazı sesler işitmeye başladım. İlerledikçe seslerin kalabalık bir gruptan geldiğinin farkına varmıştım. Seslerin geldiği yere vardığımda iki grubun bağrış çağırışlarla kavga ettiklerini gördüm. Kavga mahali benim her gün kullandığım yol üzerindeydi. Floransa sokakları dar olduğundan ve tabii ki çok korkmamdan dolayı başka bir yol kullanmaya karar verdim.”
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
123-941

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
350
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
3. Baskı
Baskı Yılı
2014
Kondisyon
İyi durumda
Açıklama
Karton Kapakta Kırılmalar var
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar