Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Selamlık Sohbetleri - Mitat ENÇ

23,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
92-0011
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
286
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

RAHMETLİ babam Mitat Enç, bu kitabını, annemin bir trafik kazasında yaşamını yitirdiği yılın başlarında bitirip, kendi ölümüne kadar yayınlama fırsatı bulamadı. Hem yazarken, hem de bitirdikten sonra, onlarla birkaç yıl beraber yaşayan oğluma; kendisini ziyarete gelen yakın akrabalara ve tabii ki, hayat arkadaşı anneme, yazdıklarını okutarak bazı bölümlerini tekrar, kendisi daktiloya çekip, bazen de okuyanın el yazısıyla, düzeltmeler yaptı.

Daha sonra, karaciğer kanserine yakalandığı yıllarda, hafta sonlarını onunla beraber geçirmek üzere Yalova'da buluştuğumuzda, bu kitabın müsvettelerini okuyarak üzerinde konuşup, birlikte düzeltmeler yapar, hem güler, hem de hüzünlenirdik. O günlerin birinde, 'Gaziantep ağzı çok güzel, çok renkli, eğlenceli bir lehçe; neden bazı konuşmaları, gerçekten söylendiği gibi yazmadın?' diye sordum ona,

"Kızım, herkesin anlayabilmesi için, o zaman kitabın arkasına bir de lügât eklemem gerekir,” diye yanıtlamıştı beni. ‘Baştan okuyalım, konuşmaların bazı yerlerini sen Antep ağzıyla söyle, ben not alayım; kitabın arkasına ekleriz,' önerisinde bulundum. Böylece, kitabın yarısından çoğunu elden geçirebildik.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
92-0011

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
286
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç