Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Sessizlik - Becca FITZPATRICK

30,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
119-7345
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
411
Cilt Durumu
Cilt'li
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2011
Baskı Yeri
İstanbul
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
 • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
  • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
 • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

 • Siyah ve parlak Audi, mezarlığa yukarıdan bakan park alanında yavaşlayarak durdu ancak arabadaki üç adamdan hiçbirinin bir ölüye saygılarını sunmak gibi bir niyeti yoktu.
 • Saat gece yarısını çoktan geçmişti ve mezarlık resmî olarak kapalıydı. Yaza özgü tuhaf bir sis, ayaklanmış bir dizi hayalet misali cılız ve kasvetli bir şekilde mezarlığın üstünde asılı duruyordu. Yükselmekte olan yeni ay bile ağırlaşmış bir göz kapağım andırıyordu. Daha yolun üstündeki tozlar yere inmeden sürücÜ dışarı atladı ve çevik hareketlerle arabanın arka kapılarını açtı.
 • İlk inen Blakely oldu. Blakely, kırlaşmaya yüz tutmuş saçları ve sert, dikdörtgen suratıyla her ne kadar Nefilimlere göre belirgin biçimde daha yaşlı olsa da, insan yılıyla otuzlu yaşlarında ve uzun boyluydu. Hank Millar adında ikinci bir Nefil onu takip etti. Hank de sarı saçları, ışık saçan mavi gözleri ve karizmatik yakışıklılığıyla sıra dışı sayılacak kadar uzun boyluydu. Hayat felşefesi 'Adalet, merhametten önce gelir'di ve bu felsefe, son birkaç yıl içinde Nefilim yeraltı dünyasındaki hızlı yükselişiyle birleşerek ona Adaletin Yumruğu, Demir Yumruk ve en meşhur olanı Kara El lakaplarını kazandırmıştı.
 • Halkı tarafından ileri görüşlü bir lider, bir kurtarıcı olarak kabul ediliyordu. Ancak daha küçük ve gizli çevrelerde sessizce Kanlı El olarak anılıyordu. Kısık sesler sadece bir kurtarıcının değil, aynı zamanda zalim bir diktatörün de adını mırıldanıyordu. Hank bu gergin gevezelikleri eğlenceli buluyordu; gerçek bir diktatörün mutlak gücü olur, muhalefetle karşılaşmazdı. Günün birinde onların bu beklentilerini yerine getirebilmeyi umuyordu. Hank arabadan indi, bir sigara yaktı ve derin bir nefes çekti. "Adamlarım toplandı mı?"
 • Blakely, "Üstümüzdeki ormanda on adam var," diye yanıtladı. "İki çıkıştaki arabalarda bir on kişi daha var. Beşi mezarlığın içinde farklı noktalarda saklanıyor, üçü mozolenin içinde, ikisi de çit boyunca konuşlandı. Daha fazlası olursa, kendimizi ele veririz. Hiç şüphesiz bu akşam buluşacağınız adam da kendi desteğiyle gelecektir.”
 • Hank karanlıkta gülümsedi. "Ah, bundan şüpheliyim." Blakely gözlerini kırpıştırdı. -"Tek bir adama karşı en iyi yirmi beş Nefil dövüşçünüzü mü getirdiniz?” Hank, "Bir adam değil," diye hatırlattı. "Bu akşam hiçbir şeyin yanlış gitmesini istemiyorum.” "Nora elimizde. Adam canınızı sıkarsa telefonda Nora'yla görüştürün. Meleklerin dokunmayı hissedemediklerini söylüyorlar ama duyguları hedef alınabilir, Nora çığlık atınca bunu hissedeceğinden eminim. Hançer hazırda bekliyor.”
 • Hank, Blakely'ye dönüp ona ağır ve takdir dolu bir gülümsemeyle baktı. "Hançer kızı mı izliyor? Akıl sağlığının yerinde oldüğü pek söylenemez.”
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
119-7345

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
411
Cilt Durumu
Cilt'li
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2011
Baskı Yeri
İstanbul
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç