Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Sevginin Sonsuz Dansı - Shirley Maclaine

19,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
120-0303
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
446
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Sanatçı bu kitabında kişiliğinin en gizli yanlarını gözler önüne seriyor; Aşklarına, yitirdiklerine, çocukluğuna, içsel dürtülerine, kokulu ve ihtiraslarına yeni bir ışık altında bakıyor. Meydan okuyan somlar soruyor ve şaşırtıcı yanıtlarla karşılaşıyor; inançlarım sorguluyor ve çatışmalarıyla yüzleşiyor. Ve en sonunda da bizleri, hayatımızı değiştirecek güçte bir deneyime sürüklüyor. Ay nca, MacLainc bu kitabında bizleri en gizli kalmış, büyüleyici ve serüven dolu "yolculuğuna” götürüyor: Geçmiş yaşamlarına Atlantis Uygarlığındaki kristal giysili insanlardan, Hindistan'da fillerin arasında geçen bir yaşama, Gobi Çölü'nde boğazı kesilerek ölünce terkedilen Moğol kızından, Üçüncü Gölü'nün açılması için alnının onasında delik açılan İnka çocuğuna, kör Japon şarkıcıdan, Rus soylusuna, Antik Yunan tiyatrocusundan ABD'nin kurucu ataları arasında yer aldığı yaşama dek ilkel ya da uygar, bencil ya da bilgece, ihtişam ya da sefalet dolu, esir ya da özgür, mutlu ya da acı dolu birçok yaşamını sanatçıyla birlikte keşfederken, en çok da bu hayatlardan çıkarması gereken dersler karşısında büyüleniyoruz,

Kuşkusuz, MacLainc'in kitabının en çarpıcı bölümü, yazarın Yüksek Ben'i, hepimizin içinde var olan o Tanrısal gücü keşfedip onunla ilişki kurduğu bölüm, Bu muhteşem karşılaşmadan sonra sanatçının yaşamı artık asla eskisi gibi olmuyor. Ve Shirlcy MacLainc, elli yaşında yazdığı bu kitapta, kırk yaşlandığına başladığı ruhsal araştırmalarını bilgeliğe varan geniş bir anlayışla yorumluyor.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
120-0303

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
446
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç