Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Sevgiyle Yaşarken - Filiz TOSYALI

21,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
113-945
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
200
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
6. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Aslı Nişanlanıyor

Okuldan eve döndüğümde Aslı'nın beni aradığını söylediler. O zaman cep telefonumun bütün gün kapalı olduğunu hatırladım. Derslerde açmamıza hiçbir zaman izin vermiyorlardı. Birkaç tane mesaj bırakılmıştı. Genelde derse girdiğimde sadece mesajlarımı alacak şekilde programladığım telefonumdan okumaya başladım. Aslı'nın notuna gelince durdum, onu aramamı istiyordu. Birkaç mesaj daha vardı; telefon etmek istemeyenler, mesaj göndererek arkadaşlıklarını yürütüyorlardı. Bu benim de hoşuma gitmeye başlamıştı, en azından yüklü telefon faturalarından kurtarıyordu. Ama ne yazık ki kimden geldiği belli olmayan mesajlar beni her zaman çok sinirlendiriyordu.

Telefona ilk sarıldığımda Aslı meşguldü, meşgul olması beni hiç şaşırtmadı, ama tekrar tekrar aramama neden oldu. Amacım bir an önce konuşup banyoya girmekti. Sonunda Aslı'ya ulaşabildim.

— Seni aramamı istemişsin.

— Evet, biz aradık. Annemle ben. Bu gece bize gel diyecektik.

Geç oldu artık, çıkamazsın sanırım.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
113-945

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
200
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
6. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç