Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Şeytan'ın Kokusu - Douglas Preston, Lincoln Child

54,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
115-6213

Bilgi kartı

Durum
Sıfır ( Kullanılmamış )
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
672
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2007
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır Ürün ( Kullanılmamış )
Özellikler
Kitap Orjinal Jelatininde hiç açılmamış
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Sıfır Kitaplar Hakkında Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
      • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Bir 'dakikalığına, aklınıza gelebilecek en kötü cehennemi düşünün sonra sizi, kendinizi tanıdığınızdan çok daha iyi tanıyan Şeytan'ım bundan çok daha kötüsünü yaratabileceğinin farkına varın. Ve yapacak da... Aslında bunları çoktan yarattı. O her şeyi önceden sezer.
  • Sanat eleştirmeni Jeremy Grove'un küle dönmüş bedeni, eriyen haçla dağlanan göğsü, havadaki kükürt kokusu ve birbirini takip eden ölümler..„ Tüm bunlar Şeytan'la anlaşma yapanların başına gelen efsanevi dehşetleri anımsatmaktadır.
  • Ajan Pendergast, basit bir suçunNe adi bir suçlunun peşinde olduğunu sanırken ipuçları onu İtalya'nın kırsal bölgesindeki gizemli Fosco Kalesi'ne götürür. Kale, otuz yıl *kadar önce, kimsenin anmak istemediği bir olayın sır dolu mekânıdır: Gölgeler kitabı, şeytan çağırma ayinleri ve Faust'un kaderini paylaşan ölümlüler...
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
115-6213

Bilgi kartı

Durum
Sıfır ( Kullanılmamış )
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
672
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2007
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır Ürün ( Kullanılmamış )
Özellikler
Kitap Orjinal Jelatininde hiç açılmamış
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç