Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Siktir et Terapi - John C. PARKIN

7,90 TL Vergisiz
Stok Kodu :
103-880
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
397
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Bu ürün geldiğinde haber ver
Açıklama

Ürün Açıklaması

Kendi yoluna gitmek, harika bir duygudur.

S*ktir Et: Stres, üzüntü ve acıya sebep olan şeylerin, hayatın akışına baktığımızda aslında hiçbir önemi olmadığını anlayıp boş vermek.

Terapi: İnsanın bedenini, ruhunu ya da zihnini iyileştiren süreç; sözlük anlamı yeniden bir bütün haline getirmek. Yaratıcı olmayan: Hayal gücü, yaratıcılığı eksik olan. Yazarlar: Kendilerini kitaplarla, metinlerle ortaya koyan ve kitaplarına sürekli sözlükten aldıkları alıntılarla başlayan ("yaratıcı olamayan” gibi) sanatçılar.

Vazgeçmek: Umut vaat eden bir yazarsanız sakın bunu yapmayın. Ben yaptım, çünkü l) ben S*ktir Et demeyi öğretiyorum, yani kurallar çiğnenmek için vardır. 2) Bu sıkıcı kuralı daha da ilginç hale getirdim.

Eğlenmek: Şimdi geriye yaslanın, sizi eğlendiren, iyileştiren, değiştiren ve size ilham veren bir kitabın keyfini çıkarın. Şimdilik hiçbir şey yazmayın. Kendinizi yormayın. Sadece geriye yaslanın, bırakın kelimeler ve terapi sizi büyülesin.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
103-880

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
397
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç