Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Siz ve Çocuğunuz - Dr. Haim G. GİNNOTT

18,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
107-739
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
180
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
4. Baskı
Baskı Yılı
1980
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Sabah uykusundan çocuğuna hayatı zehir etmeyi tasarlayarak uyanan ana baba yoktur. Hiç bir anne kendi kendine, "Bugün bağırıp çağırıp her fırsatta Çocuğumu aşağılayacağım," demez. Aksine pek çok anne o günü sakin, bağırış çağırışsız, kavgasız geçirmeye kararhdır. Bütün bu iyi niyetlere rağmen istenmeyen savaşa bir kez daha başlayıp kendimizi söylemek istemediğimiz sözleri hoşa gitmeyen bir ses tonunda söylüyor buluruz.

Bütün ana babalar çocuklarının güven içinde ve mutlu olmalarını dilerler. Hiç kimse öze/ çaba göstererek çocuğunu korkak, çekingen, saygısız veya saldırgan yapmak istemez. Ancak pek çok çocuk büyüme çağmda hoşa gitmeyen özellikler edinir, güven duygusu kazanamaz, kendine ve başkalarına saygıll davranmayı öğrenemez. Biz onların nazik olmalarını isteriz kaba olurlar; temiz olmalarını isteriz pis olurlar; kendilerine güvenli olmalarım isteriz güvensizdirler ve mutlu olmalarını isteriz mutsuzdurlar.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-739

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
180
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
4. Baskı
Baskı Yılı
1980
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç