Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Soğuk Barış - Serdar AKİNAN

21,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
123-1171
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
263
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2008
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
 • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
  • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
 • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

SOĞUK BARIŞ, HİÇBİR YERE GİTMEYENLERİN KİTABI

 • Serdar Akinan, Kan Uykusunun ardından bu kez Soğuk Barış'la okurların karşısında. "Bir yere ait olan karşısındakini de bit yere koyar" diyen Akinan, vicdani varlığının hiçbir yere ait olmadığını aksi durumda taraf olacağını söylüyor.
 • 'Burası benim vicdan coğrafyam. Bu coğrafyaya bir gönül borcum var. Bedeli bir can olsa da... Allah'ın tüm mucizelerini dört köşesine üflediği bu ülkede tek bir an için ne verilmez? Yok, gitmeyeceğim. Buradayım...
 • Öz kardeşlerimle beni boğaz boğaza getirenlere, oligarşiye ve dost görünen tescilli hainlerine rağmen buradayım. Burası benim ülkem; burası benim vicdan coğrafyam. İstanbul'dan Diyarbakır'a... İsfahan'dan Şam'a... Peşaver'den Kudüs'e... Biz buradayız...'
 • Soğuk Barış'ta bu tarafsızlığını büyük bir yüreklilikle ortaya koyan Akinan, yine sorulamayan soruları soruyor, Sürdürülebilir Gerilim Yanılgısı, Allah'ın ipine Sanlın, Oyunun Adı Vatan Olsun, Kürt Sorununu konuşalım PKK'yı Asla gibi yazılarıyla Türkiye'nin gölgede kalan gerçeklerini günışığına çıkarıyor.

MİT'in yeni paradigması nedir?

TSK nasıl bir taktik izliyor?

Karanlık Savaş'ın tarafları kimler?

Ülkeyi nasıl bi gelecek bekliyor?

Başbakanlar neden özgür olamaz?

Hesaplaşma ama kiminle?

 • Akinan'a göre;
 • 'Sahnedeki oyun değişmiyor, Ve değişmeyecek, Siz bir başka oyunun mümkün olduğunu gösterin, Ama bir sahneye ihtiyacımız var.
 • Bunun adı vatandır!'
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
123-1171

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
263
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2008
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç