Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Soğuktan Korkmayan Tek Kuş - Zoran DRVENKAR

22,00 TL Vergisiz
Stok Kodu :
D.9-947
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
15 cm / 20 cm
Sayfa Sayısı
96
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
7. Baskı
Baskı Yılı
2014
Baskı Yeri
İstanbul
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

SOĞUKTAN KORKMAYAN TEK KUS

Çağdaş edebiyatın en özgün genç yazarlarından sayılan Zoran Drvenkar, çocuklar için yazdığı bu epik masalda zengin imgelerle yüklü bir dünya betimliyor. Acı soğuğun hüküm sürdüğü bu dünyada, bir çocuğun kış mevsimiyle yüzleşmesini anlatan kitap, gerçek bir edebiyat klasiği.

O yıl kış hiç bitmemiş, ilkbahar, yaz, hatta sonbahar hiç gelmemiştir. Sonunda sabrı tükenen Riki, kışla konuşup, onu gitmesi için ikna etmeye karar verir ve kışı bulup konuşmak üzere dünyanın en soğuk kentine gider. Buradaki tek canlı, soğuğa aldırmayan tuhaf bir kuştur. Riki, kışı bulmak için girdiği Dört Mevsim Oteli'nde, önce bu kurnaz Kuş'un oyunlarının üstesinden gelmek zorundadır...

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
D.9-947

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
15 cm / 20 cm
Sayfa Sayısı
96
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
7. Baskı
Baskı Yılı
2014
Baskı Yeri
İstanbul
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç