Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Sonsuza Kadar Aşk - Deborah RANEY

19,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
123-1186
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
416
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2011
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Açıklama
Karton Kapak kenarlarında kıvrılmalar var.
Künye Sayfasında eksik.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

1 Kasım, Perşembe

  • Bryn, Charlie Branson'la aralarında sallanıp duran masanın üstünde bulunan oyun kâğıtları yığınından karo damını aldı. Bir as koyduğunda, saçlan kırlaşmış eski Vietnam askeri tekerlekli sandalyesinden ona şöyle bir baktı. Bryn mümkün olduğunca doğal, ifadesiz bir yüzle elindeki kartları yeniden düzenliyormuş gibi yaptı. Eskiden hastane olup artık evsizler sığınma evine dönüşmüş eski binanın batı cephesindeki duvarda, dökülen boyanın ardında bir yerde, duvarın içinden borular tangırdadı ve kalorifer kazanı çalıştı. Kazanın bu kocaman buzlukta ısıyı bir derece bile artıracağı yoktu ama kaloriferin tıslamasında Bryn'a huzur veren bir şey vardı.
  • Charlie parçalara bölünmüş desteden bir kart çekti ve hemen fırlattı. Çıkmaya yakın olmalıydı. Güzel. Saat sabahın ikisiydi ve Bryn, sığınma evinde kalanlara kahvaltı verme zamanı gelmeden önce birkaç saat uyumayı umuyordu.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
123-1186

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
416
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2011
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Açıklama
Karton Kapak kenarlarında kıvrılmalar var.
Künye Sayfasında eksik.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç