Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Sorunlar : Tespit, Teşhis ve Teklif - Devlet BAHÇELİ'nin Ortadoğu Gazetesine Vermiş Olduğu Röportaj Metni

32,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
107-641
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
156
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

ARİHE NOT DÜŞMEK Sayın, Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli'yi anlatmak her ne kadar haddimiz değilse de, affına ve hoşgörüsüne sığınarak bazı tespitler yapmak istiyoruz.

Devlet Bahçeli'yi diğer parti genel başkanlarından ayıran ve özel kılan bazı farklılıkları vardır. Ağır başlıdır. Sakindir. Dikkat- lidir. Ölçülüdür. Saygılıdır. Öngörülüdür. Birikimlidir. Soğukkan- Ildır. Kararlıdır. Seçicidir. Lekesizdir. Laf olsun diye konuşmaz. Konuştuğunun arkasında durur. İnandığını söyler, söylediğini yaşar. Türk siyaseti onunla birlikte seviye, ağırlık ve saygınlık kazanmıştır. Bütün bu yönleriyle taraflı tarafsız, partili partisiz herkesin takdirine mazhar olmuştur.

Gazete sayfalarında, televizyon ekranlarında sık görünmez. Hergün konuşup sıradan olmak yerine, zamanında ve yerinde konuşup gündem oluşturur. Bahçeli bir şey söylemişse, herkes durur dinler, düşünür ve dikkate alır. Devlet Bahçeli demek cid- diyet demektir, samimiyet demektir. Ölçüsü milletin ölçüleri, hassasiyetleri ülkenin hassasiyetleridir.

Teslimiyetçi AKP zihniyetinin ülkeyi uçurumun kenarına kadar getirdiği bir dönemde MHP, duruşuyla, söylemiyle ve eylemiyle milletin tek ümidi haline gelmiştir. Böyle bir ortamda Bahçeli'nin söyleyecekleri daha da bir önem kazanıyor. Bir çok televizyon kanalının, bir çok gazetecinin, konuşmak için sıra beklediğini bi- liyoruz....

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-641

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
156
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç