Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :

Sorunlar : Tespit, Teşhis ve Teklif - Devlet BAHÇELİ'nin Ortadoğu Gazetesine Vermiş Olduğu Röportaj Metni

16,90 TL .
Stok Kodu :
107-641
Yazar :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dili
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
156
Cilt Durumu
Karton Kapak
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Kitap Özeti.

ARİHE NOT DÜŞMEK Sayın, Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli'yi anlatmak her ne kadar haddimiz değilse de, affına ve hoşgörüsüne sığınarak bazı tespitler yapmak istiyoruz.

Devlet Bahçeli'yi diğer parti genel başkanlarından ayıran ve özel kılan bazı farklılıkları vardır. Ağır başlıdır. Sakindir. Dikkat- lidir. Ölçülüdür. Saygılıdır. Öngörülüdür. Birikimlidir. Soğukkan- Ildır. Kararlıdır. Seçicidir. Lekesizdir. Laf olsun diye konuşmaz. Konuştuğunun arkasında durur. İnandığını söyler, söylediğini yaşar. Türk siyaseti onunla birlikte seviye, ağırlık ve saygınlık kazanmıştır. Bütün bu yönleriyle taraflı tarafsız, partili partisiz herkesin takdirine mazhar olmuştur.

Gazete sayfalarında, televizyon ekranlarında sık görünmez. Hergün konuşup sıradan olmak yerine, zamanında ve yerinde konuşup gündem oluşturur. Bahçeli bir şey söylemişse, herkes durur dinler, düşünür ve dikkate alır. Devlet Bahçeli demek cid- diyet demektir, samimiyet demektir. Ölçüsü milletin ölçüleri, hassasiyetleri ülkenin hassasiyetleridir.

Teslimiyetçi AKP zihniyetinin ülkeyi uçurumun kenarına kadar getirdiği bir dönemde MHP, duruşuyla, söylemiyle ve eylemiyle milletin tek ümidi haline gelmiştir. Böyle bir ortamda Bahçeli'nin söyleyecekleri daha da bir önem kazanıyor. Bir çok televizyon kanalının, bir çok gazetecinin, konuşmak için sıra beklediğini bi- liyoruz....

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-641
Yorumlar
Yorum yazılmamış.

Bir yorum yazın

  • Site ve Sayfa Yeterlilik Puanı:
  • Ürün Puanı:
Basit ve kısa kelimeler kullanarak bu ürünü açıklayın.
Yazarın Diğer Kitapları
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar

1 TL' ye Çocuk Kitapları...

2 TL' ye Çocuk Kitapları...

  • Kitap okumayan çocuk kalmasın ve çocuklarımızın okuma alışkanlıkları dahada gelişsin diye çocuk kitabı kategorisinde 2 ayrı kampanya hazırladık.