Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Susuz Şehadet - Salih Küçük TURNALI

18,30 TL .
Stok'tan Teslim Aynı gün kargo (Saat 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerli)
Stok Kodu :
113-117
Eser Sahibi :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
144
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Ürün Açıklaması:

Evlâd-ı Resûl'ü kâmilen anlatabilmek bizim haddimiz değildir. Lâkin onların yâd edilmesine ve onları anlamaya dair bir mürekkep damlası miktarınca da olsa katkı yapma gayretinde bulunduk. Hâtalarımızın, onlara karşı duymuş olduğumuz muhabbetin hürmetine bağışlanacağını umuyor; bu küçük risâlemizi başta yüce Peygamberimiz (sallallâhu aleyhi ve sellem) olmak üzere, O'nun bilge ve mert hâlifesi Hz. Ali'ye, iki güzünün nûru Hz. Hasan ve şehitler serveri Hz. Hüseyin'e, pâk ahlâk sahibi kızı Fâtıma Zehrâ'ya, tüm nesillere çağrı atan torunu Hz. Zeyneb'e (salât ve selâm onların üzerine olsun!); sonra O'na gönül bağı ile bağlı bulunan diğer yakınlarına, O'nun çevresinde pervâne olup dönen sevgili Ashâb'ına ve Evlâd-ı Resûl'ün izlerini takib ederek dosdoğru istikâmet üzerinde kararlı adımlarla yürüyen yoldaşlarına ithaf ediyoruz. Allah onların şerefini yüceltsin ve bizlere de onların kervanında yer almayı lütfetsin.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
113-117

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
144
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar