Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Tansu Çiller ve söylemi. - Mustafa KARAOĞLU

17,90 TL .
Stok'tan Teslim Aynı gün kargo (Saat 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerli)
Stok Kodu :
113-882
Eser Sahibi :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
189
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Ürün Açıklaması:

Özgürlüğü nasıl tanımlarsak tanımlayalım, elde ötmede ne tür araç kullanırsak kullanalım, özgür olmaya Hegel'in deyişiyle "içimizdeki efendi"yi söküp, dışarı atmakla başlayabiliriz.

Köleci toplumlardaki dıştan egemenlik altına alınmış zincire vurulmuş özgür kölelerin yerini, kapitalizmin şekillendirdiği modern toplumlarda, efendisini kendi içinde taşıyan ve bu nedenle gerçek köleler olan insanlar almaktadır.

Dünyayı anlayabilmemizin, kendimizi anlayabilmemizin, dünyamızı ve kendimizi değiştirebilmenin, "evrensel düşünce”yi yaratabilmenin araçlarından biri olan dil, zincirlerin yerini almaktadır. Bireyleri denetim altında tutan şey sadece, Orwell'in o ünlü romanı 1984 de bahsettiği, bizi her an dışarıdan denetleyen "Büyük Birader"i değil; kafamızda oluşan "Bekçi Murtaza”dır.

Göstergelerin yarattığı bir dünyada, "imaj" ve "reklam" tekniklerinin yarattığı bir dünyada ve/veya sanal bir dünyada yaşamamız, "fil”imizin, gerçekleri sorgulamayı olanaksız hale getirecek biçimde kullanılması, kullandırılmasından dolayıdır. Göstergeler, acısız-ağrısız bir gardiyanlık kurumu işlevini üstlenmişler ya da üstlendirilmişler.

Suskunluğundan değil, "dil"sizliğinden dolayı kendini ifade edemeyen insanlar var; "dil”sizliğinden dolayı sanal dün-ya ile gerçek dünya arasındaki çelişkilere boğaz köprüsün-den atlayarak itiraz eden insanlar var. "Dil"sizliğinden dolayı düşünemediği için sorunlara çözüm üretemeyen insanlar var; "dil”sizliğinden dolayı bir çok şeyi anlamlandıramayanlar..

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
113-882

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
189
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar