Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Tavuk Suyuna Çorba - Türkiye'den Yüreğinizi Isıtacak Seçme Öyküler - Ferhan Köroğlu

20,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
96-3082
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
154
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2005
Baskı Yeri
Ankara
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
 • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
  • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
 • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

TAVUK SUYUNA ÇORBA'lar üzerine...

 • Yetmişe merdiven dayadığım şu günlere kadar, okuduğum kitaplar içinde güzel olmayanına rastlamadım desem, mübalâğa etmiş olmam. Zaten yararsızı okumadan bırakmak mümkün...
 • "Tavuk Suyuna Çorbalar"ın ayrı bir rengi, kokusu ve tadı olduğu- nu söylemem gerekiyor
 • Teşekkür ediyor, selâm ve başarı dileklerimi sunuyorum.
 • Hasan Aksay
 • Devlet Eski Bakanû
 • Tavuk Suyuna Çorba kitaplan serisi ile tanışmam tam ihtiyacım olan bir dönemde, sevgili babamı kaybettiğin sıralarda oldu. Beni yaşamla barıştıracak ve eskisi gibi kendine güvenir birey olarak yaşamımı dengeye oturtacak bir esin kaynağına ihtiyacım vardı işte bu sırada bu kitabı aldım. Sanki bir hazine bulmuştum, İşte ihtiyacım olan şey diye düşündüm. Çok kısa bir sürede tüm seriyi aldım Bu serideki kitaplar tıpkı bir ilaç gibi beni tedavi etti.
 • Selvi Orhan
 • Sizleri tanımam Tavuk Suyuna Çorba serisiyle oldu..." Tavuk Su- yuna Çorba”larda kendimden çok şeyler buldum... Bu eserleri bize sunduğunuz için çok teşekkür ederim.
 • Hilmi Peremeci
 • "Tavuk Suyuna Çorba, Gençlerin Yüreğini Isıtacak Öyküler" kitabınızı çok beğendim. Okumaya ve yazmaya sonsuz bir merakım var. Yazma davetinizi okuyunca hemen kâğıda kaleme sarıldım. Böyle bir olayı başlattığınız için sizi kutluyorum. Gençlere böyle bir imkân tanıdığınız için sizi tekrar kutluyorum. Umarım hep bu çizgide devam edersiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum,
 • Suna Haydın
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
96-3082

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
154
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2005
Baskı Yeri
Ankara
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç