Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :

Ticaret ve Perakende - Dünyayı Yöneten Gerçek Güç - Nurullah ÖZTÜRK

19,40 TL .
Stok Kodu :
111-479

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dili
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
323
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Kitap Özeti.

DÜNYAYI YÖNETEN GERÇEK GÜÇ TİCARET ve PERAKENDE

Bu kitap, ticaretin insanlık 'tarihindeki yerini ve önemini, akıcı ve sürükleyici bir üslupla anlatıyor, Günümüz dünyasından verdiği ömekler 'özellikle girişimcilerimiz açısından ders niteliğindedir, Anlatılanlar iş hayatında en paha biçilmez değer olan iş ve hayat tecrübesi kazandıracaktır.

M. Rifat Hisarcıklıoğlu/ TOBB Başkam

Öztürk; bu eserinde global, ulusal ve yerel zincirlerle bütünleşmiş deneyim ve gözlemlerinden yola çıkarak herkese kaynak ve kılavuzluk edecek bir manifesto yazmış adeta... Alanında önemli bir boşluğu doldururken, ilgili ilgisiz herkes için de önemli bir temel eser... Selamet Aygün / Türkiye Perakendeciler Federasyon Başk. Arkasında ciddi bir emek ve derinlik bulunduğu hem bu coğrafya& yaşayan, perakende ve ticaretle ilgilenen herkese olağanüstü bir çıkış noktası, tartışma platformu oluşturacağından hiçbir şüphem yok.

Ali Saydam

Bu kitap; düşünen okuru, tarihte hızlı bir yolculuğa çıkarıp, işin özünü göstererek, bugünün ruhu ve bugünün bilgisini geçmişin tecrübesine dahil edip, orada harmanladıktan sonra. yine hızla bugüne getiriyor ve bütüncül bir bakışla insanın emeğine yeni kapılar açmaya çalışıyor,

Mehmet Gündem / Yazar- TV Yorumcusu

Bu çalışmayı okuyanlar artık ekonomi biliminin, insanlann ve toplumların birbiriyle girdiği maddi ilişkiler bütünü ve bunun tarihinin sonuçları dersleri olduğunu anlayacak.

Dr. Cemil Ertem

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
111-479
Yorumlar
Yorum yazılmamış.

Bir yorum yazın

  • Site ve Sayfa Yeterlilik Puanı:
  • Ürün Puanı:
Basit ve kısa kelimeler kullanarak bu ürünü açıklayın.
Yazarın Diğer Kitapları
Ürün yok
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar

1 TL' ye Çocuk Kitapları...

2 TL' ye Çocuk Kitapları...

  • Kitap okumayan çocuk kalmasın ve çocuklarımızın okuma alışkanlıkları dahada gelişsin diye çocuk kitabı kategorisinde 2 ayrı kampanya hazırladık.