Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Toprak ve Lala Görünenin ve Sezilenin Ötesi - Umut KOZAK

18,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
122-567
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
205
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2017
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Rüzgârın ıslığı... Çisil çisil yağmur... Toprak kokusu...
  • Tâze ölülerin başlarında, filizleniyordu çamlar.
  • Allah'ın buyruğunda esen rüzgârda dallar, yapraklar, ağaçlar baş eğiyordu. Çeşit çeşit çiçeklerden rûha bir başka mânâ katan kokular da yayılıyordu etrâfa. Ve başka âlemlerin râyihâlarında, lâhutî adımlarla ilerliyordu Genç, Merkez Efendi hazîresi isimli mezarlığın içinde. İstikâmetini tâyin etmiş adımlar menziline vardı ve durdu.
  • Yağmur hâlâ yağarken göğü kaplamış bulutlardan küçük bir kısım aralandı ve ağaçların arasından süzülüp mezarlığa ulaşan ilk ışık huzmesi, Gencin tam önünde duran bir çiçeğin yapraklarına düştü. Işığın yapraklara dokunmasıyla yeşil bir ışık yanmıştı sanki. Sabahın erken vakitlerinde ilk ziyâretçisi olan ve o gün Merkez Efendi hazîresinde güneşin ilk dokunduğu mezar, Sâmiha Ayverdi 'ye âitti.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
122-567

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
205
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2017
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç