Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Türk Milliyetçiliği Kültürel Akıl İçtihat ve Siyaset - Nadim MACİT

26,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
999-833
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
Sıfır ( Kullanılmamış )
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 23 cm
Sayfa Sayısı
624
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
2011
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır Ürün ( Kullanılmamış )
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Sıfır Kitaplar Hakkında Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
      • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Kültürel Akıl, İçtihat ve Siyaset başlığı altında Türk Milliyetçiliğini tartışmayı uzun süredir arzu ediyordum ancak bu konuyu ele alma imkânını bulamamıştım. Dünya Sistemleri ve Din: Teo-Strateji üzerine yaptığım çalışmalar nedeniyle belirli bir süre Ankara'da TUSAM'da çalıştım. Ülkemizde siyaset av mevsimine dönüşünce TUSAM kapandı. 2010 Haziran ayının başında çok emek verdiğim İlahiyat Fakültesi'nden biraz kırgın, biraz yorgun bir şekilde ilişiğimi kestim. 07.06.2010 tarihinde Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmalar Enstitüsü, Türk Dünyası Sosyal, Ekonomik ve Siyasi İlişkiler Ana Bilim Dalı'nda göreve başladım. İzmir, güzel bir kent. Ayrıca benim için hüzünlü bir kent. Çocukluğum, İzmir'in Cumaovası'nda tuğla ustası olarak çalışan rahmetli babamın gurbet mektupları ve hasretiyle geçmişti.
  • Gurbetin acısına alışkındım. Belki tuğla ocağının ateşi karşısında değildim. Fakat hayatın hesaba ve söze gelmez garipliklerini, iktidarın ateşinde adeta deliren insanların hırsa ve kine dönüşen siyasi öfkelerini / her türlü değeri ayaklar altına alan siyasi aktörlerin entrikalarını görmenin verdiği ıstırap beni sarsmıştı. Konum edinme adına sözlerini ve hatta kendilerini unutan insanların milliyetçilik adına kestikleri ahkamların ucuzluğu bütün değer algılarımı alt-üst etmişti. Üstelik ülkemizde ve hemen eşiğimizin dibinde olup biten olaylar beni kelimesiz konuşmaya başlatmıştı.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
999-833

Bilgi kartı

Durum
Sıfır ( Kullanılmamış )
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 23 cm
Sayfa Sayısı
624
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
2011
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır Ürün ( Kullanılmamış )
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç