Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Tutum En Değerli Varlığımız - Elwood N. CHAPMAN

13,00 TL Vergisiz
Stok Kodu :
107-728
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
115
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Bu ürün geldiğinde haber ver
Açıklama

Ürün Açıklaması

Tutum kavramı, kırk yıl önce Claremont Graduate School'da *renciyken ilgimi çekmeye başladı. Çok sonraları, yakındaki Chaffrey College'de profesör olduktan sonra'Tutumunuz Gösteriyor" adlı görüntülü bir sohbet programı geliştirdim ve müteakip otuz yılda yüzlerce organizasyoda bu konuşmayı yaptım. 1964'te "Science Research Associates, Inc."adh şirket bu sohEte dayanan bir kitap yayınladı ve bir milyon adet satıldıktan sonra şimdi ( Paramount Publishing Company of New York firması tarafından ) 7. kez basılmaktadır.

Bu geniş zaman dilimi içerisinde tutumlar hakkında gözlemlere dayanan bazı mantıklı ve pratik düşünceler geliştirdim. Mesela yaşı ve mesleği ne olursa olsun normal, başanlı ve ruhen sağmı insanların kendiliklerinden olumlu olmadıklarını keşfettim. Bu insanlar (bizim gibi) olumlu tutumlarını geliştirmek ve sürdürrnek için sürekli olarak yollar anyorlar.Geçen yıllar esnasında, birkaç kişi bana olumlu bir tutumun kendilerinin en değerli varlıklan olduğunu söyledi.

Ders sonrası tartışma saatlerimde bana en çok sorulanlar 'Tutum nedin bazı insanlar diğerlerinden daha olumsuzdur?" ve "Başka birinin olumlu olması için ne yapabilirim?" gibi sorulardı. En çok sorulan soru ise "Nasıl olumlu kalabilirim?" şeklindeydi. Bu kitap bu soruyu cevaplamaya çalışacaktın

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-728

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
115
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç