Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Umut Hep Var - Maeve BİNCHY

35,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
110-0093
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
415
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Annesi hep çok güzel olduğu için her şey daha da zorduDolly'nin annesi şişman, çörek gibi bir kadın veya ufak tefek, buruşuk bir insan olsaydı, bu büyüme işi Dolly için daha kolay olabilirdi. Ama hayır, bu konuda tek bir teselli bile yoktu. Anne, uzun boylu ve zarifti. Diğerlerini de gülümseten bir gülümsemesi ve etraftaki yabancıların başlarım neşeyle ona çevirmesine sebep olan bir kahkahası vardı. Anne ne söyleyeceğini her zaman bilir ve söylerdi. Anne uzun, leylak rengi ipek eşarplarını öylesine zarafetle taşırdı ki, sanki o yürürken onunla birlikte akarlardı. Dolly bir eşarp takmaya kalksa, ya sargı bezi gibi görünür ya da bir futbol takımının taraftarına benzerdi. Eğer kaba saba ve iriyseniz ve renkten veya zarafetten yoksunsanız, Anne'den nefret etmek bazen kolay olurdu.

Ama sadece bir an için ve o da gerçek nefret olmazdı. Anne'den kimse nefret edemezdi; hele Anne'nİn prenses gibi davrandığı tıknaz kızı hiç. O her zaman Dolly'nin iyi yanlarından bahsederdi. Derin yeşil, güzel gözlerinden. "İnsanlar o gözlerde kaybolacak” derdi Anne, Dolly bu konuda şüpheliydi — çaresizce derinliklerinde kaybolma riskine girmeyi bırak, gözlerine yeşil olduklarını anlayacak kadar uzun süre bakacak birine dair pek bir İşaret yoktu. Anne hep Dolly'nin harika saç yapısını övmek için Baba'ya seslenirdi.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
110-0093

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
415
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç