Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Unutulan Şehir Ankara - Abdülkerim Erdoğan

65,90 TL Vergisiz
Stok Kodu :
KT.A6-7361
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
16 cm / 24 cm
Sayfa Sayısı
330
Cilt Durumu
Cilt'li
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2014
Baskı Yeri
Ankara
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Ankara hep hüzünlu olmadi bunca vefasizliga karst.
  • Müslüman Oguz boylari bu sehrin topragini tirnagryla kazip alinteri ile sulayip, kanaati ile bereketlendirdi.
  • Arilar altin saris baliyla, keciler bembeyaz tiftigiyle, bag ve bahceler verimli mahsulüvle destekledi bu yeni sahiplerini. Horasan'dan gelen Erier' in kurdugu zaviyeler,
  • Ahilerin maharetli ellerinde sekillenen sof ve diger zanaat atelyeleri senlendirdi Ankara'yi. Ankara'nin dagindan tasindan yankilar getirdi çalisan tezgâhlarin sesleri.
  • Oguz boylari doyduklari ve vatan edindikleri bu sehri imar ettiler. Camiler, mescitler, zaviyeler, kaleler, bedestenler, hanlar, hamamlar, carsilar, medreseler, mektepler, cesmeler, sebiller, hankâhlar, köprüler, namazgâhlar, saraylar, kuleler, dergâhlar, konaklar, askeri, ticarf ve egitim amaçl abideleri sanatla yogurarak yaptilar.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
KT.A6-7361

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
16 cm / 24 cm
Sayfa Sayısı
330
Cilt Durumu
Cilt'li
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2014
Baskı Yeri
Ankara
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç