Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Uzlaşma - Elia Kazan

19,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
94-0053
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
787
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Asıl adi İlya Kazancıoğlu olan Elia Kazan 1909 yılında Türkiye'de, Kayseri'de dünyaya geldi. Ailesi 1913 yılında Amerika'ya göçtü. Kazan 1930'larda, New York'taki «Groupe Theater»da ilk sahne çalışmalarına başladı. Daha sonra sinemaya geçerek önce filmlerde yönetmen yardımcılığı yaptı. Savaş sonrasında yönetmen olarak ilk filmlerini çevirdi. 1947 'de yaptığ' «Boomerang»ın ardından 1948 yılında çevirdiği «Gentleman's Agreement»la ilk Oscar armağanını kazandı. Kazan'ın büyük üne erişmesine yol açan filmleri, baş rollerini hep Marlon Brando'nun oynadığı «A Streetcar Named Desire / Arzu adlı Tramvay» (1951) «Viva Zapata» (1952) ve «On the Waterfront/ Rıhtımlar Üzerinde» (1954) dir. 1955 yılında East of Eden»le Brando'nun ardından yepyeni ve unutulmayacak bir yıldızı, James Dean'i sinemaseverlere tanıttı. 1963 yılına kadar yönetmenliği aralıksız sürdürdü. Bir bölümünü Türkiye'de çevirdiği ve yakınlarının Amerika'ya göçünü anlatan «America America»dan sonra Kazan uzun süre sinemadan uzak kaldı. Köşesine çekilerek, 1967 yılında piyasaya çıkan ve büyük ilgi uyandıran romanı «The Arrangement UzIaşma»yl yazdl. Ardından da ikinci yazarlık ürünü, "The Assasins / Kaatiller» (1972) geldi. Kazan son olarak, oğlu Chris Kazan'ın senaryosuna dayanarak çevirdiği yeni filmiyle bir kere daha sinema dünyasının ilgisini uyandırdı.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
94-0053

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
787
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç