Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Varoluş Projesi - Serkan DULKADİR

14,40 TL .
Stok'tan Teslim Aynı gün kargo (Saat 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerli)
Stok Kodu :
123-1131
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
263
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2005
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Ürün Açıklaması:

Güzel bir gündü. Hava, çok hoş bir sağanakla akşamı karşılıyordu.

  • Gökyüzü, bugünkü partinin eğlenceli ortamını bilircesine neşeli, hüzünlerini anlarcasına düşünceliydi. Bu zıtlıkların oluşturduğu merakla, gecenin sonunu bekler gibi heyecanlı, sonuçlarını ve yaşatacağı yıkımı seyreder gibi endişeliydi. Gökyüzü bu ya ne zaman, nerede ve nasıl geleceği bilinmez "panik atak” hastalığına sahip bir hasta gibi bir duruluyor, bir seller akıtırcasına yağmurlar yağdırıyordu.
  • Evren'in bütün okul arkadaşları, en güzel giysilerini ve ayakkabılarını giymişti. öyle ya herkes o an'a kadar yaşadığı hayatın, en önemli ve en hüzünlü partisine gidiyordu Kızlar, hanımlığa ilk adımın en büyük göstergesi olan makyajlarını ve kah kızıla kah sarıya boyanmış saçlarım, el işçiliğinin nadide örneklerinden sayılan saç şekillerini, Ankara'nın en ünlü güzellik merkezlerinde özenle yaptırıp, büyük zorluklar içinde -ki bu bazen yanlışlıkla saçlarına dokunan birinin akıllara durgunluk veren bir bağırmayla karşı karşıya kalmasına, bazen de sağanağın hızlanmasıyla birlikte manikürlü ellerini havaya kaldırarak göklere isyana kadar gidiyordu- partinin yapılacağı yere gelmişlerdi.
  • Üzerlerinde, aylar öncesinden hazırlanmış kırmızılı, sarı11, yeşilli, lacivertli, kilo sorunu yaşayanlarda özellikle siyahın ve tonlarının hakim olduğu abiye kıyafetler vardı. Kıyafetler, eşine az rastlanır cinstendi; uzun kollu, derin yırtmaç11, sırt dekolteli, göğüs dekolteli, allı-pullu, ipekten tutunda daha bir çok sentetik ve içi gösteren kumaştan tasarlanmış, rengarenk ve desen desendi. Kimi "ağır” kızlar, sırtlarına savururcasına attıkları birer şalla bu allı-pullu giysilerine "kişilikli” bir hava kazandırmıştı.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
123-1131

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
263
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2005
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar