Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Verim Ekonomisi - Dr. Agah Oktay GÜNER

19,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
92-0050
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
541
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

"israf Elconomisi» adlı kitabımızda bize doğolduğuna inandığımız memleket meselelerini içe gerçeklerini dile getirmiştik. insanın yüreğine ağır gibi çöken bu manzaranın okuyucularımızın dünyalarını karartmaması için kurtuluşun «Verim Ekonomisi)) ndc olacağını ifade etmiştik « Türkiye'nin meselelerine gönül veren, kendi ihtisas dallarında İsraf Elconomisi'nden Icurtulıışu incelemek zorundadırlar. Millî kültiir ve yapıya dayalı araştırmalar, güçlü ve biiyiilc Türkiye'yi çjcnçek kılacak Verim Ekonomisi'nin sağlam bölijmleri olacaktır.»

Bu inancımız doğrultusunda o günden bugune Türkiye'de tarihi, iktisadi, teknik araştırmalar yapıldı ve neşredildi. Biitiin bunlar bir durum tesbitinin ve geleceğimize yön verme gayretlerinin samimi ifadeleridir. Bütün bu değerli çalışmaları burada şükranla ifade etmek istiyorum. «İsraf Flinizdeki eser «Verim Ekonomisi)) , Ekonomisi» tesbitimize milli seviyede kurtarıcı strateji getirme gayretidir.

Türkiye'nin israftan verime geçmesi yalnız Icendi kaderinin emri değil, dünyamn içinde bulunthığu şartların Türkiye'ye yüklediği görevdir. Türkiye dünya Türklüğünün, dünya İslâmlığının ve dünya insanlığının mes'uliyetini ayrı ayrı taşımaktadır. Bu sebeplerle Türkiye, 2000 yılında güçlü bir biçimde ayakta kalmak zorundadır.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
92-0050

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
541
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç