Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Yarım Elma Gönül Alma - İpek ONGUN

9,00 TL Vergisiz
Stok Kodu :
122-620
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
253
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
1999
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
 • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
  • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
 • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Bu ürün geldiğinde haber ver
Açıklama

Ürün Açıklaması

 • Yazarlar neden yazar? İnsanlar neden yazar Ben neden yazıyorum?
 • Başkalarını bilmem ama sanırım ben yazarak hayatı iki kere yaşıyorum.
 • Şöyle bir düşünün: Herhangi bir olayı yaşadığınızda sanki siz değil de bir başkası o olayın içindedir ve siz onu uzaktan izliyor, çeşitli duyguların bulanıklaştırdığı bir tabloyu seyrediyorsunuzdur.
 • Oysa yazmaya başlayınca olaylar ve duygular yerli yerine oturuyor. Olayı kâğıt kalem aracılığıyla bir kez daha yaşarken hissettiklerinizi anlamaya, neden o tür duygular içinde olduğunuzu çözmeye başlarsınız, yavaş yavaş da olsa. Böylelikle yaşananlar sisler arasından çıkıp bir berraklık kazanır.
 • işte ben yazarken yazdıklarımı ve hayatı daha duru bir bakış açısıyla görebildiğim için, kalemi elime alınca hayatı ikinci kez yaşıyorum, diyorum.
 • Şimdi gelelim neden Sabah gazetesinde yazdığım Pırıltıları toplayıp 'Yarım Elma, Gönül Alma" adı altında sizlere sunduğuma.
 • Armağan vermeyi çok severim. Kendimi armağan vereceğim kişinin yerine koyup düşünmek, aklıma yatan bir şey buluncaya kadar sokak sokak dolaşmak, sonra da onu hoş bir ambalaj içinde sunmak bana büyük keyif verir.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
122-620

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
253
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
1999
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç