Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Yaş onyedi - İpek ONGUN

23,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
106-415
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
176
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
16. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

PARÇALANAN DÜNYA

Kulakları sağır eden bir sesle uçak piste iniyor. Bir ambulans siren çalarak uçağa yaklaşıyor. Sonra bir sessizlik. Görevlilerin koşuşturması... Uçağın arka bölümünden yavaş yavaş bir tabut indiriyor. Yine görevliler koşuşturuyor, sonra tabut ambulansa yerleştiriliyor. Omuzları çökmüş, kır saçlı, ufak tefek bir adam da ambulansa biniyor.

Havaalanının geniş pencereleri ardından bu sahneyi seyreden yaşlı çift birbirlerine daha da sokuluyorlar. Bahar kardeşi Hakan'ın titrediğini fark ediyor. Küçük soğuk ellerini avucunda sıkarak ona cesaret vermeye çalışırken, gözü anneannesiyle dedesine takılıyor. Hiç sesi çıkmayan yaşlı kadının yanaklarından aşağı sicim gibi yaşlar iniyor geldiklerinden beri. Dedesiyse karısına sarılmış, ona destek olmaya çalışıyor, ama titreyen çenesi çaresizliğini acımasızca vurguluyor.

Ambulans yaklaşıyor, yaklaşıyor ve bekleşen küçük grubun önünde duruyor, omuzları çökük adam iner inmez yoluna devam ediyor. Bahar kardeşinin elinden kurtulup koşmakta olduğunun neden sonra farkına varıyor. Çocuk, "Baba, baba,» diyerek adama sarılıyor. Babaları önce Hakan'ı, sonra Bahar'ı kucaklıyor, öpüyor. Daha sonra yaşlı karı kocaya yaklaşıyor. "Hepimize Allah sabırlar versin,» diyor, Bahar anneannesinin iniltiye benzer bir ses çıkardığını sanki çok uzaklardan duyuyor.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
106-415

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
176
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
16. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç