Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Ye, Oyna ve Sağlıklı Ol - Dr. Allan Walker - Courtney HUMPHRIES

Acıbadem, Harvard Tıp Okulu'nun Klavuzluğunda

Devamını oku.Show less
21,90 TL Vergisiz
Stok Kodu :
112-0034

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
15 cm / 22.5 cm
Sayfa Sayısı
276
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Ebeveyn olduğunuzda çocuğunuzu korumak ve onun geleceğine yatırım yapmak alışkanlığınız halinc gelir. En çok ün yapmış pediyatristi araştırırsınız, en güvenli oyuncakları satın alırsınız ve en iyi okulu bulmaya çalışırsınız. Muhtemclcn çocuğunuzu iyi beslemenin onun büyüme ve gelişmesi için önemli olduğunu da biliyorsunuzdur. Belki de bilmediğiniz çocukların bugün yediklerinin yetişkin olduklarında onların sağlıklarım güçlü bir şekilde etkileyeccğidir.

Muhtemelen siz çocukken anne babalarınız size dört besin grubundan yiyecekler yemenizi öğretti, Tatlılar da sadece tatlıydı. Okul kafeteryalarında "fast food" yiyecekler yoktu. Ayrıca herhalde okula yürüyerek ya da bisikletle gidiyor ve haftada birkaç kez de beden eğitimi dersine giriyordunuz. Günümüzde birçok şey çok farklı. Toplum olarak toplamda daha fazla miktarda, daha rafine ve daha çok işlemden geçmiş yiyecekler tüketiyoruz ve daha az hareket ediyoruz.

Günümüzde beslenme sadece besin gruplarının bir araya getirilmesi değil, bir bilimdir. Bu kitap, çocukluk dönemi beslenmesi üzerinde onlarca yıldır yapılan araştırmaları süzerek çocuklarınızı nasıl iyi besleyeceğiniz hakkındaki bilgileri nasıl kullanacağınızı anlatıyor. Elinizdeki bu kitap ayrıca çocuklarınızı nasıl hareketlendirebilcceğinizi de söylüyor. Çocuğunuz çok iştahlı da olsa, yemek seçiyor da olsa, bilgisayar oyunlarının bağımlısı da olsa, futbol fanatiği de olsa, bu kitap çocuklarınızı sağlıklı tutmanızda size yardımcı olacaktır—hem şimdi hem de gelecekte.

Çocukların günümüzde yedikleri şeyler ve fiziksel aktivite düzeyleri geçmiştekinden çok farklı. Araştırmalar pek çok çocuğun gelecekteki sağlık durumlarını tehlikeye soktuğunu ve genelde ne kendilerinin ne de anne babalarının bunu bilmediğini gösteriyor. Neden böyle oluyor? Bu tehdidi ortaya çıkaran ne oldu ve bu konuda ne yapılabilir?

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
112-0034

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
15 cm / 22.5 cm
Sayfa Sayısı
276
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç