Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Yeni Bir Zamanı Başlatmak - Atasoy MÜFTÜOĞLU

35,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
110-0014
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
295
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Küreselleşme; toprak ideolojilerinin, sınır ideolojilerinin dokunulmazlıklarını büyük ölçüde sarstı. Küresel emperyal proje, kimi dokunulmazlıkları sarsarken yerine yeni dokunulmazlıklar koymamış olsaydı, bu gelişme olumlu karşılanabilirdi. Toplumlarımızda küresel etkiler karşısında yerel bağlılıklar çok romantik bağlılıklar olarak kalıyor. Yerel söylemler, alışkanlıklar, ırkçı/ideolojik söylemler ve alışkanlıklar, sağlıklı bir iletişimi imkânsız kılıyor. Bütünlük bilinci parçalandığı için hiçbir parçalanmanın önüne geçilemiyor. Kimliklerin "öteki”ne karşıtlık temelinde şekillenmesi, kimlik- leri ciddi bir soruna dönüştürüyor. Siyasal varoluşunu ırkçılık temelinde belirleyen her hareket, her durumda ahlâkî tıkanıklıklara neden oluyor. Her tür insanî, ahlâkî ilişkiyi, iletişimi imkânsız kılan ırkçılıkların, milliyetçiliklerin, etnik merkezciliklerin, kabileciliklerin İslâm tarafından bütünüyle reddedildiğini hatırlamak gerekiyor. Modem zamanlarda, insanlık üzerindeki olumsuz etkileri sebebiyle aşınan, işlevlerini yitiren, inandırıcılıklarım kaybeden bütün kavramları bugün küreselleşme temsil ediyor. Dolayısıyla küreselleşme, kesinlikle masum sayılabilecek bir süreç değil. Küreselleşme sadece dünyanın önde gelen etkili şirketleri ve seçkinleri için olumlu anlamlar taşıyor." Günümüz tarihi, kurbanların öykülerini içermeyen, galiplerin öyküleriyle sınırlı bir tarih. Bugünün tarihi çok sesli bir öykü değil. Müslümanların içerisinde yer almadığı, zayıflann dışlandığı tek sesli bir öykü. Bu nedenle mağlûpların her gün çoğalan, derinleşen trajedisi uluslararası kamuoyunun dikkatini Çekmiyor...

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
110-0014

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
295
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç