Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Yeşil Kitap Demokrasi - Sorunun Çözümü, Ekonomi - Sorunun Çözümü, Evrensel Üçüncü Teorinin Sosyal Temeli - Muammer El-Kaddafi

122,90 TL Vergisiz
Stok Kodu :
86-1433
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
12.5 cm / 18.5 cm
Sayfa Sayısı
111
Cilt Durumu
Cilt'li
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Açıklama
Temiz Kullanılmış Kitap.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
 • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
  • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
 • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Bu ürün geldiğinde haber ver
Açıklama

Ürün Açıklaması

 • Yeşil Kitap : Demokrasi - Sorunun Çözümü "Halk Otoritesi", Ekonomi - Sorunun Çözümü "Sosyalizm", Evrensel Üçüncü Teorinin Sosyal Temeli - Muammer El-Kaddafi

 • DEMOKRASİ «HALK OTORİTESİ)) DÜNYA ÜÇÜNCÜ TEORİSİNİN POLİTİK TEMELİ İKTİDAR ARACI

 • İnsan topluluklarının karşılatıştığı ilk politik sorun iktidar aracıdır.
 • Genellikle bir ailede bile, anlaşmazlık bu sorundan kaynaklanmaktadır.
 • Modern toplumlar kurulduktan sonra, bu sorun daha da tehlikeli boyutlara varmıştır. Uluslar, sürekli olan bu sorun ile karşılaşmaktadırlar.
 • Toplumlar bundan dolayıdır ki, ortaya çıkan bir çok etki ve tehlikelerden etkilenirler.
 • Toplumlar, bu soruna kesin ve demokratik temele dayanan bir çözüm getirmeyi başaramadılar. İşte bu « Yeşil Kitap» iktidar aracı için teorik ve kesin bir çözüm getirmektedir.
 • Bugün dünyada tüm siyasi rejimlerin varoloşu iktidar için iktidar araçları arasındaki mücadeledir.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
86-1433

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
12.5 cm / 18.5 cm
Sayfa Sayısı
111
Cilt Durumu
Cilt'li
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Açıklama
Temiz Kullanılmış Kitap.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç