Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Yukarı Mahalle - John STEİNBECK

22,00 TL Vergisiz
Stok Kodu :
94-0047
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
12 cm / 19 cm
Sayfa Sayısı
214
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • İşte Danny'nin hikâyesi, Danny'nin arkadaşlarının ve Danny'nin evinin. O, bize bu üç şeyin nasıl birleşip benzeştiklerini anlatır; öyle ki « Yukarı Mahalle» de, Danny'nin evinden söz ettiğiniz, zaman kimse, hiçbir zaman budanmamış bir Kastilya gülünün çevrelediği fena badanalanmış eski tahta yapıyı düşünmez. Hayır, Danny'nin evinden söz edildiü zaman, etraflarına iyilik ve neşe, insan sevgisi ve en sonunda, mistik bir hüzün saçan bir çok erkekten meydana gelmiş bir birlik anlatılır. Çünkü Danny'nin evi, arkadaşlarının şövalyeleri olabilecekleri yuvarlak masa ile pek bağıntısız değildir. Bu hikâye bir topluluğun meydana gelişini bütün avrıntılarıyla açıklar, akıllı, uslu ve düzenli bir birlik meydana getirecek kadar büyüyüp güzelleştiğini anlatır. Son sayfalarında, hikâye tılsımın nasıl bozulduğunu ve topluluğun nasıl dört bir tarafa dağıldığını bildirir.
  • Kaliforniya kıyısının eski şehri, Monterey'de, bütün bunlar halkın yakından ilgilendiği önemli olaylardır; onları tekrarlarlar, bazen de, ilâveler bile yaparlar. Gelecekte, bu efsaneyi duyacak bilginlerin Arthur, Roland veya Robin Hood için dedikleri gibi «Danny diye biri yoktu. Danny'nin arkadaşları da, Danny'nin evi de. Danny tabiatın bir ruhuydu, arkadaşları da rüzgâr, gök ve güneşin ilkel sembolleriydi,» diyememeleri için bu efsanenin yazılı olarak saklanması gerekir. Demek ki bu hikâye huysuz bilginlerin alaylarını kesin olarak önlemek için kaleme alınmıştır.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
94-0047

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
12 cm / 19 cm
Sayfa Sayısı
214
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç